Offisiell resultatliste for KM mellom VAOK/AAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom VAOK/AAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: søndag 7 mai 2017

D12N

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK24:0213:21
2Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK39:33+15:3121:58

D 13-14

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL43:5417:33
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK46:40+2:4618:40
3Tina BoothKristiansand OK1:09:31+25:3727:48

D 15-16

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK32:2412:27
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK35:51+3:2713:47
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK35:57+3:3313:49
4Silje KregnesKristiansand OK51:46+19:2219:54

D 17-A kort

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una JansonKristiansand OK47:4818:23

D 17B

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torun LynnebakkenKristiansand OK55:0422:01
2Aileen RundeKristiansand OK1:19:51+24:4731:56
3Linda G. OpheimKristiansand OK1:21:08+26:0432:27
Anne Kari BirkelandBirkenes ILdiskvalifisert

D 17-C

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita E. HoleFørde IL41:1316:29
2Gerd YttervikHisøy OK47:03+5:5018:49
3Adriana EikKristiansand OK48:27+7:1419:22
4Solveig SchouOK Sør56:48+15:3522:43

D 17-20

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK34:0511:45
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK48:37+14:3216:45

D 21-

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK29:518:46
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering36:37+6:4610:46
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK48:39+18:4814:18
4Linn Carina DalandKristiansand OK59:22+29:3117:27

D 35-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Målfrid KonstKristiansand OK48:2716:42

D 45-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL57:3422:08
Benedicte BeckmannKristiansand OKdiskvalifisert

D 55-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK40:2216:08
2Mette MestadTorridal IL40:38+0:1616:15
3Bente MestadTorridal IL42:22+2:0016:56
4Liv Bente H FriestadKristiansand OK53:03+12:4121:13

D 65-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1:08:5627:34

D 75-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør1:08:1527:18

H 13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK26:0410:25
2Henrik Andreas TømtIL Imås1:02:30+36:2625:00

H 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart47:4519:06

H 15-16

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK26:149:02
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL27:44+1:309:33
3Anders VestølVegårshei IL30:22+4:0810:28
4Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK32:59+6:4511:22
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK35:16+9:0212:09
Vegar HoleFørde ILdiskvalifisert

H 17-A kort

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL55:2919:07

H 17B

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn A FriestadKristiansand OK1:04:2025:44

H 17-20

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius PyttenKristiansand OK26:137:42
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK28:00+1:478:14
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK33:45+7:329:55
4Kristian PyttenKristiansand OK36:39+10:2610:46
5Torkel ReinhartsenKristiansand OK37:28+11:1511:01
6John RundeKristiansand OK42:50+16:3712:35

H 21-

4 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Heddeland MartensKristiansand OK39:078:41
1Håvard IrgensKristiansand OK39:078:41
3Ståle GjelstenKristiansand OK46:06+6:5910:14
4Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK49:49+10:4211:04
5Sten Åge NygårdseterVegårshei IL51:21+12:1411:24
6Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK51:45+12:3811:30
7Terje UrfjellIL Imås54:11+15:0412:02
8Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK57:20+18:1312:44
9Kjell Arne HålandOK Sør1:01:12+22:0513:36
10Ola SløgedalMarnardal IL1:01:15+22:0813:36
11Stein-Erik ScheieOK Sør1:07:29+28:2214:59
12Per Kristian TømtIL Imås1:12:04+32:5716:00
Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma41:4412:16

H 45-

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BujordetKristiansand OK29:0810:02
2Oluf BøckmanKristiansand OK33:01+3:5311:23
3Øyvind MikkelsenKristiansand OK33:08+4:0011:25
4Ole Petter VestølVegårshei IL37:12+8:0412:49
5Ernst PyttenKristiansand OK38:07+8:5913:08
6Harald EikKristiansand OK45:28+16:2015:40
7Svein Roar JonsmyrBirkenes IL47:12+18:0416:16
8Geir KristiansenKristiansand OK48:07+18:5916:35
9Ove KjetsåOtra IL48:25+19:1716:41
10Pål RundeKristiansand OK49:28+20:2017:03
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

H 55-

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenKristiansand OK28:1810:53
2John HansenKristiansand OK30:20+2:0211:40
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK32:26+4:0812:28
4Per W. TorgersenOddersjaa SSK36:43+8:2514:07
5Morten HulløenKristiansand OK37:45+9:2714:31
6Kjell SandåkerIL Imås39:56+11:3815:21
7Bjørn StormoenBirkenes IL40:59+12:4115:45
8Jan BlandkjennKristiansand OK43:30+15:1216:43

H 65-

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvin SimonsenIL Imås36:3214:03
2Dagfinn HaarrOddersjaa SSK40:25+3:5315:32
3Bjørn A. SchouOK Sør52:00+15:2820:00
4Widar Taxth LølandHisøy OK55:01+18:2921:09
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt

H 75-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JørundlandOK Sør1:04:1325:41
Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.