Offisiell resultatliste for NM langdistanse og finale Sport8 cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse og finale Sport8 cup
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: søndag 26 februar 2017

N-åpen

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange30:3110:31
Marte EgerKongsberg OL44:1815:16
Lars FlaskerudOL Toten-Troll1:03:1321:47
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll52:1818:02
Peder MoOL Toten-Troll1:13:3325:21
Elias MolundIL Tyrving1:05:0922:27
Ask Felland SætnanFossum IF36:3512:36

D 15-16

5 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Madslien BakkenNydalens SK53:339:13

D 17-20 NM

7 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandAsker Skiklubb49:186:14
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb49:186:14
3Anne Willkommen EikenKongsberg OL51:50+2:326:33
4Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK53:02+3:446:42
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF53:12+3:546:44
6Marit Melby JacobsenLardal OL54:28+5:106:53
7Heidi Therese WiestVang OL55:20+6:027:00
8Marlin HaavengenKongsberg OL1:01:49+12:317:49
9Helene EgerKongsberg OL1:02:23+13:057:53
10Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:07:09+17:518:30
11Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering1:08:24+19:068:39

D 21- NM

10 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Olsen KirkevikHamar OK58:565:43
2Evine Westli AndersenLøten o-lag1:01:43+2:475:59
3Valborg MadslienLillehammer OK1:06:25+7:296:26
4Zsuzsa FeyAsker Skiklubb1:09:59+11:036:47
5Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:15:17+16:217:18
6Marte Fallbakken BergeLøten o-lag1:18:44+19:487:38

D 40-

7 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isa HeggedalKonnerud IL1:07:488:34
2Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1:17:48+10:009:50
3Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:22:17+14:2910:24

D 50-

5 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering49:158:29
2Anne MadslienNydalens SK50:19+1:048:40
3Gunhild HennumLierbygda OL51:17+2:028:50
4Tove HeimdalKonnerud IL54:04+4:499:19
Kari MadslienNydalens SKdiskvalifisert

H 11-12

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL28:559:58
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll31:55+3:0011:00
3Eirik Olsen KirkevikHamar OK39:03+10:0813:27
4Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll41:27+12:3214:17
5Magnus MolundIL Tyrving52:52+23:5718:13

H 13-14

5 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL34:286:53
2Gaute BerganNydalens SK43:34+9:068:42
3Mats LindaasElverum OK44:08+9:408:49
4Birk Felland SætnanFossum IF51:36+17:0810:19
5Johan EgerKongsberg OL1:01:40+27:1212:20

H 15-16

5 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering51:558:57
2Jakob MoOL Toten-Troll54:55+3:009:28
3Snorre SlokvikNotodden OL1:20:56+29:0113:57
4Åsmund SlokvikNotodden OL1:23:02+31:0714:18
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll1:50:07+58:1218:59

H 17-20 NM

10 900 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL53:464:55
2Aslak HeimdalKonnerud IL59:28+5:425:27
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:00:06+6:205:30
4Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:01:01+7:155:35
5Kasper FosserHeming Orientering1:01:32+7:465:38
6Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1:02:29+8:435:43
7Trygve MyhrAsker Skiklubb1:03:58+10:125:52
8Even LindaasVang OL1:04:47+11:015:56
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:04:53+11:075:57
10Olav Andreas RemmenOL Trollelg1:06:56+13:106:08
11Sander H. RogndokkenNydalens SK1:07:35+13:496:12
12Eskil FrøislandVang OL1:08:14+14:286:15
13Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1:08:31+14:456:17
14Oskar Spets StorhovFreidig1:10:25+16:396:27
15Lavran ThorstensenOppsal Orientering1:16:06+22:206:58
16Øyvind HjermstadFossum IF1:16:11+22:256:59
17Jostein Svaland DaleVang OL1:16:34+22:487:01
18Audun BerganNydalens SK1:18:35+24:497:12
19Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1:25:25+31:397:50
20Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1:25:47+32:017:52
21Elias ØhmanGjø-Vard OL1:28:49+35:038:08
22Ole Johan BråtenVang OL1:37:47+44:018:58
Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILbrutt

H 21- NM

16 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK1:17:154:40
2Bjørnar KvåleHadeland OL1:22:32+5:175:00
3Øyvind WatterdalHadeland OL1:23:27+6:125:03
4Øyvind WiggenByåsen IL1:23:57+6:425:05
5Hans Jørgen KvåleHadeland OL1:26:16+9:015:13
6Christian HohlWing OK1:27:18+10:035:17
7Øystein Kvaal ØsterbøWing OK1:30:07+12:525:27
8Eirik WatterdalBækkelagets SK1:38:36+21:215:58
Ove SætraHadeland OLbrutt

H 40-

10 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Jostein SætnanFossum IF1:09:006:19
2Kjetil MolundIL Tyrving1:11:52+2:526:35
3Martin ØhmanGjø-Vard OL1:21:48+12:487:30
4Per Øivind EgerKongsberg OL1:25:18+16:187:49
5Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1:31:18+22:188:22
Øyvind LienGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 50-

7 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LystadNydalens SK45:525:48
2Kim Farnes HansenLierbygda OL52:48+6:566:41
3Lasse ArnesenHeming Orientering54:22+8:306:52
4Jon Iver BakkenNydalens SK54:51+8:596:56
5Ole Petter HaugenNydalens SK58:01+12:097:20
6Øystein WiggenByåsen IL59:59+14:077:35
7Asbjørn KvåleHadeland OL1:14:27+28:359:25
8Geir Holm GundersenSturla, IF1:16:33+30:419:41

H 60-

5 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn46:117:57

Direkte kort

5 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne NegårdVang OL43:578:47
2Jørgen SlokvikNotodden OL1:01:18+17:2112:15

Direkte lang

7 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1:12:469:12
2Henning SpjelkavikIL Tyrving1:15:33+2:479:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.