Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr. 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr. 3
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: søndag 1 mai 2016

Nybegynnere

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Linnea B Nyhagen Fossekallen IL fullført
Håkon N. Karlsen Fossekallen IL fullført
Oda Opseth Ringerike OL fullført
Rand Al Yussef Ringerike OL fullført
William Kjemperud Strand Fossekallen IL fullført
Richard Strand Ringerike OL fullført
Stein Ivar Strand Ringerike OL fullført

H-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rasmus Berglund Ringerike OL 19:12
2 Martin N. Melling Ringerike OL 28:27 +9:15
3 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 36:01 +16:49
4 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 36:27 +17:15
5 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 38:47 +19:35

C Mellom

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tommy Støa Fossekallen IL 25:31
2 Anders Soovik Fossekallen IL 25:37 +0:06
3 Tommy Bjerke Fossekallen IL 43:44 +18:13
4 Linn Tobiassen Ringerike OL 45:31 +20:00
5 Nina Birkeland Fossekallen IL 53:21 +27:50
6 Maria Bjerke Fossekallen IL 54:01 +28:30

D Kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Liv Anett Nyhagen Fossekallen IL 27:14
2 Live Ytrehus Ringerike OL 28:09 +0:55
3 Andrea Urnes Fossekallen IL 31:22 +4:08
3 Karianne Kvamme Fossekallen IL 31:22 +4:08
5 Sigrid Grindberg Ringerike OL 35:40 +8:26
6 Karin Loe Fossekallen IL 39:56 +12:42

H Kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tormod Dahl Ringerike OL 27:10
2 Ole Einar Dalen Ringerike OL 30:18 +3:08
3 Toralf Opperud Ringerike OL 34:33 +7:23
4 Knut Ivar Kollstrøm Ringerike OL 36:24 +9:14
5 Even A. Bjørkli Ringerike OL 39:37 +12:27
6 Jan Lazor Modum OL 47:34 +20:24

D Mellom

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Stræte Ringerike OL 38:19
2 Anne Kristin Kvamme Ringerike OL 39:57 +1:38
3 Trine Opseth Ringerike OL 42:09 +3:50
4 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 42:22 +4:03
5 Line Arnevik Ringerike OL 43:48 +5:29
6 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 45:24 +7:05
7 Sidsel Skovli Ringerike OL 45:37 +7:18
8 Ida Rogne Ringerike OL 47:28 +9:09
9 Ida Hope Oslostudentenes IK 49:08 +10:49
10 Mette Heimstad Ringerike OL 52:29 +14:10
11 May Ingela Hope Modum OL 54:14 +15:55
12 Marion Amundsen Ringerike OL 1:02:48 +24:29
13 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 1:04:24 +26:05
14 Hege Heiberg Hadeland OL 1:08:43 +30:24
15 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 1:09:03 +30:44
Eirin Mathiesen Ringerike OL diskvalifisert

H Mellom

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Arnevik Ringerike OL 33:05
2 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 35:34 +2:29
3 Gunnar Hope Modum OL 37:05 +4:00
4 Hroar Sanna Ringerike OL 41:17 +8:12
5 Mikkel Berglund Ringerike OL 45:39 +12:34
6 Stein Aas Stræte Ringerike OL 46:06 +13:01
7 Geir Dahl Ringerike OL 50:16 +17:11
8 Sverre Graffer Ringerike OL 52:12 +19:07
9 Helge Graffer Ringerike OL 53:59 +20:54
10 Leif Roger Hultgreen Ringerike OL 55:44 +22:39
11 Inge Skavhaug Ringkollen SK 56:50 +23:45
12 Ivar Lindseth Ringerike OL 58:53 +25:48
13 Sigurd A. Bjørkli Ringerike OL 1:01:13 +28:08
14 Brede Høibak Gundersen Ringerike OL 1:07:46 +34:41
15 Georg Horvati IL Tyrving 1:15:57 +42:52
16 Marius Bjørkli Ringerike OL 1:47:19 +1:14:14
Jørgen N. Melling Ringerike OL diskvalifisert

D Lang

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Monica Berglund Ringerike OL 1:03:44
Kirsti Kringhaug Ringerike OL diskvalifisert

H Lang

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 37:43
2 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 41:49 +4:06
3 Lars Enerhaugen Modum OL 44:24 +6:41
4 Anders Brattli Ringerike OL 44:28 +6:45
5 Egil Iversen Heming Orientering 46:36 +8:53
6 Frode Løset Ringerike OL 48:14 +10:31
7 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 48:21 +10:38
8 Lars Berglund Ringerike OL 49:06 +11:23
9 Svein Jacobsen IL Tyrving 50:49 +13:06
10 Knut Aas Ringerike OL 53:03 +15:20
11 Lars Fjeldstad Ringerike OL 53:25 +15:42
12 Morten Dåsnes Ringerike OL 53:40 +15:57
13 Stig Melling Ringerike OL 55:42 +17:59
14 Thorbjørn Nørbeck Ringerike OL 57:29 +19:46
15 Per Kaarby Fossum IF 1:00:34 +22:51
16 Sander Arnevik Ringerike OL 1:01:45 +24:02
17 Per Anund Loe Fossekallen IL 1:03:45 +26:02
18 Anton Plaian Asker Skiklubb 1:07:39 +29:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.