Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsprint Velledalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsprint Velledalen
Arrangørorganisasjon: Velledalen IL
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emma DrønnesundEmblem IL16:06
Heine FuglemValldal IL 15:04
Sigve FuglemValldal IL10:44

D -10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vilja Fuglem Valldal IL13:11
Freyja GrebstadVelledalen IL11:09
Mariell NaustengetVelledalen IL17:00
Vilde Lervåg SeimVelledalen IL15:24
Marie StandalEmblem IL18:58
Marie TeigeneEmblem IL13:59

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lovise BøeVelledalen IL27:37
2Ingrid Hole BjørnesethVelledalen IL32:28+4:51

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elida FuglemValldal IL19:16
2Eline Mathea Myren Valldal IL19:28+0:12
3Cornelia HoleneEmblem IL21:31+2:15
4Julie DrønnesundEmblem IL21:53+2:37

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audhild Bakken RognstadEmblem IL20:45
2Monica Hole BjørnesethVelledalen IL37:42+16:57
3Sofie Skylstad HoleVelledalen IL49:15+28:30
4Torild HoleVelledalen IL57:32+36:47
Ildri BøeVelledalen ILdiskvalifisert

D 17-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Britt DrønnesundEmblem IL22:51
2Ildri BøeVelledalen IL27:36+4:45
3Cecilie TryggestadEmblem IL31:24+8:33

H -10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil BalonVelledalen IL23:18
Olai Hole BjørnesethVelledalen IL13:44
Olve Hole BjørnesethVelledalen IL11:27
Birk EvensenVelledalen IL13:24
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL17:08
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL13:26
Andreas NaustengetVelledalen IL16:48

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik TeigeneEmblem IL24:44
2Noah TryggestadEmblem IL27:25+2:41
3Theodor TorgersenEmblem IL27:37+2:53
4Tobias Ibsen LervågVelledalen IL28:44+4:00
5Birk EvensenVelledalen IL28:54+4:10
6Jon Sæle BakkeVelledalen IL47:50+23:06

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus StandalEmblem IL16:44

H 17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning TeigeneEmblem IL21:25
2Markus GladEmblem IL22:32+1:07
3Jan Ole FuglemValldal IL24:11+2:46
4Christer JensenEmblem IL25:40+4:15
5Geir Helge GrebstadVelledalen IL29:55+8:30
6Lars Even HatlemarkVelledalen IL31:51+10:26
7Torje Hole BjørnesethVelledalen IL32:14+10:49
8Mateusz BalonVelledalen IL33:13+11:48
9Frank DrønnesundEmblem IL44:32+23:07
Tormod KlokkVelledalen ILdiskvalifisert
Øystein BakkeVelledalen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018