Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 8
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 7 juni 2018

D 11-12

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK44:4622:09
2Vilde Aakre LeistadSkien OK46:43+1:5723:07
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OLdiskvalifisert

D -12N

1 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL51:2026:35
2Sigrid BruemPorsgrunn OL52:17+0:5727:05

D 17-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL47:5214:04
2Astri Marie RemmePorsgrunn OL58:18+10:2617:08
Kristine AusenNTNUIbrutt

D 17-C

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger-Lene FlatinSkien OK42:0220:48
2Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL51:51+9:4925:40

D 40-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit KlevenOK Skeidi47:0813:51
2Gry AakreSkien OK1:25:49+38:4125:14
Siv WiersdalenPorsgrunn OLbrutt

D 50-

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL46:1213:35
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL48:38+2:2614:18
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1:08:47+22:3520:13
4Gro PedersenOK Skeidi1:12:17+26:0521:15
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1:15:07+28:5522:05

D 60-

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HerumOK Skeidi39:5215:02
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1:34:29+54:3735:39

D 70-

2 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL1:15:3828:32

H 11-12

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK32:2616:03
2Sindre Flatin ErichsenSkien OK43:32+11:0621:33
Eirik Bøgeberg OstrøPorsgrunn OLdiskvalifisert

H -12N

1 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL33:4717:30

H 13-14

2 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Kleven GusfreOK Skeidi45:4417:15

H 15-16

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL35:4610:31
2Halvard KornmoPorsgrunn OL39:03+3:1711:29
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL39:41+3:5511:40

H 17-

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole FlaattenOK Skeidi42:108:58
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi42:53+0:439:07
3Åsmund HasaasOK Skeidi46:43+4:339:56
4Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL52:49+10:3911:14
5Børge NordliPorsgrunn OL1:05:56+23:4614:01

H 40-

4 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL45:469:44
2Hans Christian MeenPorsgrunn OL50:43+4:5710:47
3Jesper FlogstadIL Hauken1:08:30+22:4414:34
4Lars Rune LieOK Skeidi1:19:20+33:3416:52
Sigurd HoltskogSkien OKbrutt
Christian Ask LilleaasPorsgrunn OLbrutt

H 50-

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi42:138:58
2Jan GatevoldPorsgrunn OL51:08+8:5510:52
3Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL55:53+13:4011:53
4Øyvind FlaattenOK Skeidi56:57+14:4412:07
5Bjørn Richard KirsteSkien OK1:17:55+35:4216:34

H 60-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per FuruheimSkien OK42:2412:28
2Atle RemmePorsgrunn OL47:09+4:4513:52
3Paul SkjakerHadeland OL48:56+6:3214:23
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL49:12+6:4814:28
5Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL57:00+14:3616:45
6Ole JohanssonPorsgrunn OL1:04:15+21:5118:53
7Dag KristensenOK Skeidi1:22:53+40:2924:22

H 70-

2 650 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jiri UrvalekPorsgrunn OL42:0715:53
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK43:30+1:2316:24
3Jakob KløverødPorsgrunn OL45:10+3:0317:02
4Kay JørgensenPorsgrunn OL45:21+3:1417:06
5Magne KlovningPorsgrunn OL50:32+8:2519:04
6Carl Ove BergOK Skeidi53:48+11:4120:18
7Egil RonæssPorsgrunn OL1:42:45+1:00:3838:46
Rolf LyePorsgrunn OLdiskvalifisert

Fri løype

2 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna MeenPorsgrunn OL31:4711:59
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL50:43+18:5619:08
3Morten AndresenOK Skeidi57:23+25:3621:39
4Peter Preben PrebensenSkien OK58:46+26:5922:10
Colin Rettiebrutt
Jamie Grahambrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor