Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell, løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell, løp 3
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: onsdag 27 juni 2018

N-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Mads BergIL Nansen27:37
0Olea Heggem EngebakkenVingelen IL31:35
0Adele Meli HomnesIL Nansen33:12
0Egil HomnesIL Nansen33:18
0Natalie Meli HomnesIL Nansen33:08
0Linnea MeliIL Nansen33:32

D -10

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Maren BrynhildsvollOs ILikke startet
Aurora OldertrøenTynset IFikke startet
Ida Joanne OldertrøenTynset IFikke startet

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline Horten JordetVingelen IL46:11

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emilie SchärerKvikne ILdiskvalifisert

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1:18:20

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL21:29

H 13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Horten JordetVingelen IL13:34
2Marcus Wilhelm NarvesenOs IL30:25+16:51
3Simon DirfeldtOs IL30:32+16:58

D 2C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone DalløkkenTynset IF54:39

H 2C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mads BergIL Nansen31:59

D 2,5A

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF31:16
2Idun BækkenOs IL36:42+5:26
3Mari Jensen AasOs IL38:19+7:03
4Ragnhild DåsnesOs IL40:17+9:01
5Dagrunn UrsethVingelen IL43:00+11:44
6Solveig VingelenVingelen IL47:50+16:34
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK49:48+18:32
8Sunniva Johaug RyenOs IL59:16+28:00
9Inger Johanne SimensenOs IL1:00:50+29:34
10Ragnhild Ryen DirfeldtOs IL1:30:00+58:44
Kari OsmoenOs ILdiskvalifisert
Grete UrsetVingelen ILdiskvalifisert
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILikke startet
Sigrid MeliOs ILikke startet

H 2,5A

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars ButtingsrudVingelen IL33:42
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL38:45+5:03
3Tor ØstvangOs IL43:22+9:40
4Steinar SimensenOs IL59:32+25:50
5Reidar MyliusÅlen IL1:02:06+28:24
6Oddvar ErlienVingelen IL1:02:47+29:05
7Jon VingelenVingelen IL1:13:48+40:06

D 3,5B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv MeliIL Nansen1:04:15
2Gina NygårdTynset IF1:26:35+22:20

H 3,5B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Inge BreenÅlen IL40:40
2Harald ØstbyeElverum OK42:03+1:23
3Øyvind TellebonRøros IL47:09+6:29
4Asmund PedersenTynset IF50:11+9:31
5Torbjørn DalløkkenTynset IF1:03:24+22:44

D 5,5A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OK1:00:36
2Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg1:30:08+29:32

H 5,5A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind BergNTNUI50:42
2Petter GullikstadRøros IL55:07+4:25
3Jon Arve U EngebakkenVingelen IL56:07+5:25
4Frode SjøvoldRøros IL57:01+6:19

Trim Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Bente HortenVingelen IL1:25:27
0Leif JordetVingelen IL1:28:50
Elisabeth EspelandTynset IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor