Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: tirsdag 5 juni 2018

N-åpen

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maja Johanne BrennmoenVingelen IL15:0411:35
0Emma HylenTynset IF16:56+1:5213:01
0Ida Marie Dæhli RyenVingelen IL15:10+0:0611:40
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL14:49+-0:1511:23

D -10

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren BrynhildsvollOs IL51:0928:25
0Hedda HylenTynset IF47:19+-3:5026:17
0Mina RamloOs IL51:18+0:0928:30
0Bertine Tønder-NilsskogTynset IF44:50+-6:1924:54

D 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF21:4012:02
2Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL25:20+3:4014:04

D 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL36:0611:38
0Andrea sæther VerdeniusVingelen ILbrutt

D 15-16

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL1:42:0719:38

D 17-20

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1:06:0712:42

H 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL26:1714:36
2Birk Tønder-NilsskogTynset IF44:55+18:3824:57

H 13-14

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL59:1619:07

H 13-16C

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon DirfeldtOs IL30:4917:07
0Peder Angel Lundquist LangenOs ILdiskvalifisert

H 15-16

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF53:4110:19
0Jacob Sæther VerdeniusVingelen ILutenfor konkurranse

H 17-20

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF46:448:59

D 2C

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit ØstvangVingelen IL21:0011:40
2Torill Storhaug UrsetVingelen IL38:47+17:4721:32

D 2,5A

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild DåsnesOs IL32:1512:54
2Guri SandvoldTynset IF35:46+3:3114:18
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF36:24+4:0914:33
4Kari OsmoenOs IL38:27+6:1215:22
5Jorun BækkenOs IL43:39+11:2417:27
6Sunniva Johaug RyenOs IL46:16+14:0118:30
7Solveig VingelenVingelen IL46:46+14:3118:42
8Grete UrsetVingelen IL59:47+27:3223:54
9Sigrid MeliOs IL1:05:56+33:4126:22
10Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1:13:42+41:2729:28
11Anne-Mari HaagensenOs IL1:15:14+42:5930:05
0Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILutenfor konkurranse

H 2,5A

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset IF32:2512:58
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL39:37+7:1215:50
3Ottar RyenOs IL46:58+14:3318:47
4Tor ØstvangOs IL58:28+26:0323:23
5Jon VingelenVingelen IL58:29+26:0423:23
6Erik HaagensenOs IL1:15:28+43:0330:11
0Mads BergIL Nansenbrutt
0Oddvar  ErlienVingelen ILbrutt
0Tore StubbeNord-Østerdal OKbrutt

D 3,5B

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen32:5310:36
2Britt Vangen SandvoldTynset IF34:24+1:3111:05
3Anne Meli NarjordOs IL37:28+4:3512:05
4Britt Laila NilsgårdRøros IL46:10+13:1714:53

H 3,5B

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per EngebakkenIL Nansen32:4010:32
2Ingar  BrennmoenVingelen IL36:25+3:4511:44
3Harald ØstbyeElverum OK37:45+5:0512:10
4Asmund PedersenTynset IF39:29+6:4912:44
5Torbjørn DalløkkenTynset IF50:53+18:1316:24
6Leif JordetVingelen IL59:44+27:0419:16

D 5,5A

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF54:1110:25
2Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF1:01:04+6:5311:44

H 5,5A

5 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje SchjølbergRøros IL50:139:39
2Hans Arild SkjevdalRøros IL52:33+2:2010:06
3Harald SvergjaKvikne IL53:37+3:2410:18
4Frode SjøvoldRøros IL59:23+9:1011:25
5Petter GullikstadRøros IL1:01:22+11:0911:48
6Helge SundbergRøros IL1:21:46+31:3315:43
0Jan Jacob VerdeniusVingelen ILbrutt
0Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor