Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestbygda-eventyret

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestbygda-eventyret
Arrangørorganisasjon: OL Vallset/Stange
Dato: søndag 6 mai 2018

N-åpen

1 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mia DangmannOL Vallset/Stange40:4622:23
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK32:0017:34
Jakob LillejordetOL Vallset/Stange38:5821:24
Peder LillejordetOL Vallset/Stange38:0520:55
Hans Aksel BrodshaugOL Vallset/Stangediskvalifisert

D 17-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla LomeHamar OK52:5514:44

D 40-

4 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona LomeHamar OK48:2610:11
2Yngvild MalmoVang OL53:03+4:3711:10
3Ragnhild JetlundVang OL54:09+5:4311:24

D 40-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange55:5415:34

D 50-

4 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vanja StaffOL Toten-Troll1:03:1813:19

D 50-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti NarumOL Vallset/Stange45:0512:33

H 11-12

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK32:2412:10
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange39:29+7:0514:50

H 15-16

4 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK41:578:49

H 17-

4 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL33:146:59
2Øyvind WiggenByåsen IL36:39+3:257:42
3Geir Myhr ØienRingsaker OK40:45+7:318:34
4Sverre Bang StøengNTNUI42:30+9:168:56
5Stian OverskeidIndre Østfold OK48:50+15:3610:16
6Audun FingarsenElverum OK56:51+23:3711:58
Vegard ØlstadBækkelagets SKikke startet

H 17-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesse JentzenHadeland OL1:13:4220:31

H 17-N

1 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten LillejordetOL Vallset/Stange39:0321:27

H 50-

4 750 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein HaugOL Vallset/Stange40:178:28
2Frode HaugHamar OK44:59+4:429:28
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll46:40+6:239:49
4Arne ArnesenHamar OK50:14+9:5710:34
5Stein Arne NegårdVang OL53:38+13:2111:17
6Henning WernøeHamar OK55:51+15:3411:45
7Ole Christian BangHamar OK1:03:46+23:2913:25
8Svein ThorsbergGrue IL1:05:20+25:0313:45
9Bjarne HarkinnHamar OK1:09:33+29:1614:38
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 50-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten StenbergVang OL48:4013:33

H 60-

4 750 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag37:017:47
2Frode HjorthHamar OK45:14+8:139:31
3Trond OlsenLøten o-lag45:35+8:349:35
4Erik GrøndalenHamar OK53:22+16:2111:14
5Knut MalmoRingsaker OK1:00:23+23:2212:42
6Johan SwärdHadeland OL1:04:22+27:2113:33
7Harald VoldenHamar OK1:22:38+45:3717:23

H 60-C

2 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaugenRingsaker OK26:239:55

H 70-

4 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjesetVang OL55:3011:41
2Trond FeiringHamar OK1:11:24+15:5415:01

H 70-C

2 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange44:3416:45

Trim Mellom

3 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna-Thekla TonjerElverum OK47:3713:15
Anita Østgård OlsenLøten o-lag55:4415:31

Trim Kort

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Cecilie DangmannOL Vallset/Stange57:1721:32
Ewelina LillejordetOL Vallset/Stange38:1914:24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor