Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 1
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 26 april 2018

Eidskog OL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne BergkvistLett (27)19:1510:41
1Jon Ivar BergersenLang (8)26:368:18
1Asbjørn LandeKort (9)23:0010:57
2Trym Aron HagaLett (27)19:17+0:0210:42
2Martin BonnerudLang (8)28:09+1:338:47
2Jonny HalvorsrudKort (9)25:15+2:1512:01
3Per Arne HagaLett (27)19:21+0:0610:45
4Vilje Linnea FalchLett (27)19:58+0:4311:05
4Ragnar LandeKort (9)26:56+3:5612:49
4Leif BillingsøLang (8)35:06+8:3010:58Last ned GPS-spor i gpx-format
6Kai Jostein BergersenLang (8)47:48+21:1214:56
6Oddbjørn BergersenKort (9)39:26+16:2618:46
7Tommy YtterdahlLett (27)26:10+6:5514:32
7Oda Marissa BergersenKort (9)46:26+23:2622:06
8Åse Tveter YtterdahlLett (27)26:17+7:0214:36
8Alexandra BergersenKort (9)58:22+35:2227:47
8Solveig BillingsøLang (8)51:07+24:3115:58
9Glenn Riichard BergersenLett (27)30:00+10:4516:40
9Lauritz Palmstrøm-StolpeKort (9)1:07:14+44:1432:00
10Tuva Maria BergersenLett (27)30:23+11:0816:52
11Leonie Pernille BergersenLett (27)30:30+11:1516:56
12Noah BergersenLett (27)30:38+11:2317:01
13Ida Marianne BergersenLett (27)30:43+11:2817:03
15Marissa Penelope BergersenLett (27)31:22+12:0717:25
16Alina HalvorsrudLett (27)33:21+14:0618:31
17Adele SaltyteLett (27)33:22+14:0718:32
18Arne SørliLett (27)33:23+14:0818:32
19Rasa SaltyteLett (27)33:27+14:1218:35
20Nora HalvorsrudLett (27)33:32+14:1718:37
21Katarina LieLett (27)33:35+14:2018:39
22Synne SørliLett (27)34:26+15:1119:07
23Daniel NordstrandLett (27)43:33+24:1824:11
24Dan Sverre NordstrandLett (27)43:43+24:2824:17
25Mille Marie LunngrenLett (27)47:26+28:1126:21
26Bjørn BergersenLett (27)48:03+28:4826:41
27Bård BergersenLett (27)48:06+28:5126:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor