Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 1
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 26 april 2018

Lang

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Ivar BergersenEidskog OL26:368:18
2Martin BonnerudEidskog OL28:09+1:338:47
3Henry Michael ØdegaardOK Øst33:04+6:2810:20
4Leif BillingsøEidskog OL35:06+8:3010:58 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jan-Ove BråthenOK Øst40:37+14:0112:41
6Kai Jostein BergersenEidskog OL47:48+21:1214:56
7Jens-Henrik SimonsenOK Øst50:17+23:4115:42
8Solveig BillingsøEidskog OL51:07+24:3115:58

Kort

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn LandeEidskog OL23:0010:57
2Jonny HalvorsrudEidskog OL25:15+2:1512:01
3Oddvar GravingenOK Hierne26:48+3:4812:45
4Ragnar LandeEidskog OL26:56+3:5612:49
5Øivind EriksenOK Øst31:37+8:3715:03
6Oddbjørn BergersenEidskog OL39:26+16:2618:46
7Oda Marissa BergersenEidskog OL46:26+23:2622:06
8Alexandra BergersenEidskog OL58:22+35:2227:47
9Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL1:07:14+44:1432:00

Lett

1 800 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne BergkvistEidskog OL19:1510:41
2Trym Aron HagaEidskog OL19:17+0:0210:42
3Per Arne HagaEidskog OL19:21+0:0610:45
4Vilje Linnea FalchEidskog OL19:58+0:4311:05
5Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst23:42+4:2713:10
6Liv SimonsenOK Øst24:26+5:1113:34
7Tommy YtterdahlEidskog OL26:10+6:5514:32
8Åse Tveter YtterdahlEidskog OL26:17+7:0214:36
9Glenn Riichard BergersenEidskog OL30:00+10:4516:40
10Tuva Maria BergersenEidskog OL30:23+11:0816:52
11Leonie Pernille BergersenEidskog OL30:30+11:1516:56
12Noah BergersenEidskog OL30:38+11:2317:01
13Ida Marianne BergersenEidskog OL30:43+11:2817:03
14Tor SimonsenOK Øst30:57+11:4217:11
15Marissa Penelope BergersenEidskog OL31:22+12:0717:25
16Alina HalvorsrudEidskog OL33:21+14:0618:31
17Adele SaltyteEidskog OL33:22+14:0718:32
18Arne SørliEidskog OL33:23+14:0818:32
19Rasa SaltyteEidskog OL33:27+14:1218:35
20Nora HalvorsrudEidskog OL33:32+14:1718:37
21Katarina LieEidskog OL33:35+14:2018:39
22Synne SørliEidskog OL34:26+15:1119:07
23Daniel NordstrandEidskog OL43:33+24:1824:11
24Dan Sverre NordstrandEidskog OL43:43+24:2824:17
25Mille Marie LunngrenEidskog OL47:26+28:1126:21
26Bjørn BergersenEidskog OL48:03+28:4826:41
27Bård BergersenEidskog OL48:06+28:5126:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018