Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 4 - Grønnåsen skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 4 - Grønnåsen skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 25 september 2018

N-løype (1 km)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Balder Magnus BjørsethBodø og Omegn IF Orientering17:11
Magnus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering17:12
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering8:55

C-løype (1,5 km)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anton GagnumTverlandet IL17:25
2Sigrid NjållaTverlandet IL18:20+0:55
3Trygve NjållaTverlandet IL19:09+1:44
4Hermann HelliksrudBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (2,5 km)

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering14:45
2Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering15:49+1:04
3Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering15:51+1:06
4Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering16:16+1:31
5Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering16:25+1:40
6Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering16:46+2:01
7Per HøivaagTverlandet IL16:53+2:08
8Magnus KrogstadTverlandet IL17:24+2:39
9Benjamin August VikenTverlandet IL17:29+2:44
10Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering18:00+3:15
11Marthe FallbakkenBodø og Omegn IF Orientering18:02+3:17
12Endre W NormannTverlandet IL18:03+3:18
13Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering18:13+3:28
14Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering18:45+4:00
15Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering19:10+4:25
16Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering19:36+4:51
17Anders KureBodø og Omegn IF Orientering20:16+5:31
18Kenneth VikenTverlandet IL20:37+5:52
19Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering20:52+6:07
20Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering21:08+6:23
21Jørgen NjållaTverlandet IL21:34+6:49
22Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering22:14+7:29
23Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering24:05+9:20
24Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering24:58+10:13
25Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering25:55+11:10
26Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor