Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 10 - Festvåg

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 10 - Festvåg
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 14 august 2018

N-løype (1,5 km)

1 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johanne AngelsenTverlandet IL15:2013:56
Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering26:2624:01
Lovise JordbruBodø og Omegn IF Orientering40:2236:41
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering40:0636:27
Sigrid NjållaTverlandet IL14:5213:30
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering25:0622:49

C-Løype (2 km)

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering33:4416:03
2Kornelia NjållaTverlandet IL38:07+4:2318:09
3Eyvia Lucianaz42:14+8:3020:06
4Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering42:18+8:3420:08
5Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering55:01+21:1726:11

B-løype (3 km)

2 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin August VikenTverlandet IL38:1913:12
2Anne Lise Øiesvold42:19+4:0014:35
3Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering43:59+5:4015:10
4Elisabeth RekkedalSortland OL - Orientering50:01+11:4217:14
5Per HøivaagTverlandet IL50:44+12:2517:29
6Ellen Christin Arntzen51:53+13:3417:53
7Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering54:37+16:1818:50
8Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1:01:39+23:2021:15
9Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1:05:02+26:4322:25
10Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1:06:46+28:2723:01
11Endre W NormannTverlandet IL1:16:55+38:3626:31
12Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1:19:28+41:0927:24
13Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:23:32+45:1328:48
14Christian SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
15Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Marte Melnesbrutt
Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

4 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering48:0111:25
2Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering49:52+1:5111:52
3Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering53:34+5:3312:45
4Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering53:41+5:4012:46
5Anders KureBodø og Omegn IF Orientering56:57+8:5613:33
6Lars Fredrik MartinussenSortland OL - Orientering57:22+9:2113:39
7Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering57:26+9:2513:40
8Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering57:47+9:4613:45
9Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering1:01:25+13:2414:37
10Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering1:06:12+18:1115:45
11Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (6 km)

6 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering51:478:29
2Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering54:49+3:028:59
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1:03:06+11:1910:20
4Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering1:08:20+16:3311:12
5Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1:08:41+16:5411:15
6Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1:12:12+20:2511:50
7Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1:16:23+24:3612:31
8Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1:22:29+30:4213:31
9Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1:27:45+35:5814:23
10Synnøve HatlandVoss IL1:39:29+47:4216:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor