Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 9 - Furumoen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 9 - Furumoen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 7 august 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (var først til å svare)

N-løype (1,5 km)

1 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Yuki HiranoUkjent34:1634:16
Erika Leiråmo RekkedalBodø og Omegn IF Orientering38:0338:03

C-Løype (2 km)

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yuki HiranoUkjent40:3421:21

B-løype (3 km)

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering43:2613:34
2Henrik BlixUkjent53:58+10:3216:51
3Anne Lise ØiesvoldUkjent55:06+11:4017:13
4Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering56:56+13:3017:47
5Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering57:01+13:3517:49
6Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering59:28+16:0218:35
7Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1:00:33+17:0718:55
8Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1:01:21+17:5519:10
9Ellen ArntzenUkjent1:01:39+18:1319:15
10Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1:03:33+20:0719:51
11Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1:11:47+28:2122:25
12Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1:17:58+34:3224:21
13Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
14Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering44:4810:25
2Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering46:46+1:5810:52
3Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering48:42+3:5411:19
4Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering51:06+6:1811:53
5Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering51:32+6:4411:59
6Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering53:23+8:3512:24
7Anders KureBodø og Omegn IF Orientering54:49+10:0112:44
8Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering55:06+10:1812:48
9Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering55:44+10:5612:57
10Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering56:57+12:0913:14
11Prytz JanBodø og Omegn IF Orientering56:57+12:0913:14
12Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering58:51+14:0313:41
13Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering59:49+15:0113:54
14Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering1:02:26+17:3814:31
15Torbjørn Høsli OlsenBodø og Omegn IF Orientering1:03:34+18:4614:46
16Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1:05:19+20:3115:11
17Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:07:23+22:3515:40
18Martha Kalvig SkoganNydalens SK1:07:46+22:5815:45
19Josefin DahlstedtTjalve1:09:19+24:3116:07
20Siren GreveBergens TF1:14:19+29:3117:16
21Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1:18:02+33:1418:08
22Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (6 km)

6 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob Kalvig SkoganNTNUI55:258:08
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering56:46+1:218:20
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1:02:18+6:539:09
4Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1:04:36+9:119:30
5Anna WelinSkogspojkorna1:13:07+17:4210:45
6Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:15:09+19:4411:03
7Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:20:21+24:5611:48
8Karin SvensonFinshaug1:24:03+28:3812:21
9Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1:27:14+31:4912:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor