Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom Nordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom Nordland
Arrangørorganisasjon: Korgen IL
Dato: lørdag 9 juni 2018

Bodø og Omegn IF Orientering

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Katrine KalvigD 55- (4)55:05+23:3120:01
Martin HosetH 17- (13)30:27+1:198:00
Per RekkedalH 65- (2)31:4711:33
Marianne PettersenD 17- (6)1:12:21+34:2123:29
Jesper HelliksrudH 15-16 (2)52:53+12:5817:10
Eirik Bjørgo HagenH 10-12 (6)46:20+34:3527:05
Eirill Pettersen BuvikD 17- (6)38:0012:20
Lars ReitanH 45- (5)31:5210:20
Erlend Holter NilssenH 10-12 (6)11:456:52
Håvard SolbakkenH 17- (13)44:24+15:1611:41
Leif Magne EggestadH 65- (2)49:54+18:0718:08
Anna Elisabeth SkålsvikD 10-12 (2)20:05+5:5311:44
Kaja Samuelsen SkiriD 17- (6)42:12+4:1213:42
Steve SamuelsenH 55- (6)39:04+4:4213:36
Øyvind Johan OlsenH 15-16 (2)39:5512:57
Nikolai PettersenH 10-12 (6)18:02+6:1710:32
Trond Esben NilssenH 17- (13)58:21+29:1315:21
Dag SkoganH 55- (6)40:13+5:5114:00
Janne Anita NilsenC-åpen (2)16:589:55
Arild HegrebergH 17- (13)37:17+8:099:48
Trygve KongsbakkH 17- (13)34:27+5:199:03
Marit Wenseth KureD 17- (6)53:06+15:0617:14
Rasmus AndersenH 45- (5)44:44+12:5214:31
Espen Samuelsen SkiriH 17- (13)diskvalifisert

Herringen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kristian HinesH 17- (13)40:45+11:3710:43

Korgen IL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Arne HåpnesH80+ (1)43:2618:19
Inger Lise PettersenD 55- (4)31:3411:28
Eirik ReinåmoH 13-14 (2)54:53+21:1623:09
Ambjørn Jenssen ReinåmoC-åpen (2)37:48+20:5022:06
Alexanter FilinasN-åpen (19)27:3518:45
Isidora FilinasN-åpen (19)28:1519:13
Silvana FilinasN-åpen (19)30:4620:55
Iris IngebrigtsenN-åpen (19)32:5122:20
Stig-Arne JenssenN-åpen (19)fullført
Olea Evjen KristiansenN-åpen (19)54:5337:20
Aurora LundN-åpen (19)32:5022:20
Ronja MoenN-åpen (19)21:3414:40
Sidd Felix MoenN-åpen (19)17:1611:44
Maren NerleirmoN-åpen (19)21:3014:37
Johanne Petersen-ØverleirN-åpen (19)55:0737:29
Bjørghild ReinåmoN-åpen (19)fullført
Erlend Jenssen ReinåmoN-åpen (19)23:1515:48
Lea SkreslettN-åpen (19)fullført
Odin Jæger SkreslettN-åpen (19)20:2113:50
Ketil TuvenN-åpen (19)fullført
Sondre Fjeldavli TuvenN-åpen (19)21:3314:39
Adrian Vågen VasdalN-åpen (19)38:1626:01
Ask Vågen VasdalN-åpen (19)23:4816:11

Mo OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ingvild Oxaas WieD 17- (6)1:07:42+29:4221:58
Joachim LindH 10-12 (6)15:40+3:559:09
Martin KaspersenH 45- (5)57:49+25:5718:46
Morten LindH 17- (13)1:09:45+40:3718:21
Ole Petter RundhaugH 55- (6)39:24+5:0213:43
Tamara JoelsenD 10-12 (2)14:128:18
Sindre MathisenH 10-12 (6)23:32+11:4713:45
Mette BjerveD 45- (1)1:02:1621:41
Eli RingdalenD 55- (4)51:00+19:2618:32
Skule StormdalsheiH 45- (5)48:53+17:0115:52
Ida SolliD 15-16 (1)37:3213:04
Lars SolliH 17- (13)57:21+28:1315:05
Eli KolstadD 17- (6)50:15+12:1516:18
Oliver LarsenH 13-14 (2)33:3714:11
Ole Morten WieH 45- (5)45:05+13:1314:38
Wenche HjelmsethD 55- (4)42:10+10:3615:20
Sondre StormdalsheiH 10-12 (6)18:37+6:5210:53
Håvard MølnåsH 17- (13)52:15+23:0713:45
Gunnar BrattliH 55- (6)36:33+2:1112:44
Jan Kåre VatneH 55- (6)34:2211:58
Magnus Beyer BrattliH 17- (13)29:087:40Last ned GPS-spor i gpx-format
Kristoffer RundhaugH 17- (13)1:00:17+31:0915:51
Even-Johan KaspersenH 17- (13)30:14+1:067:57

Olderskog IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ingar SolbergH 55- (6)36:16+1:5412:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor