Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skibotn langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skibotn langdistanse
Arrangørorganisasjon: Troms
Dato: søndag 6 mai 2018

A Lang

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø33:23
2Håvard Krey HansenOK Silsand33:24+0:01
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb34:18+0:55
4Ståle GjelstenKristiansand OK34:29+1:06
5Thomas FrostAlta OL36:44+3:21
6Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø37:14+3:51
7Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL38:18+4:55
8Hans UrsetIL BUL-Tromsø42:14+8:51
9Eskil FrischknechtAlta OL43:53+10:30 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Børge HarveyIL BUL-Tromsø44:28+11:05
11Svein Harald HansenOK Silsand49:01+15:38
12Håkon BrynjulfsenOK Silsand50:14+16:51
13Anna Jacobsen-GaskiBardu IL51:24+18:01
14Axel Juell TheisenMellembygd OL51:25+18:02
15Anne UrsetIL BUL-Tromsø53:54+20:31
16Margrete GaskiBardu IL54:04+20:41
17Gard FrostAlta OL55:07+21:44
18Fred Arne JacobsenBardu IL56:50+23:27
19Harald StrandIL BUL-Tromsø56:58+23:35
20Kristian StrømBardu IL1:03:43+30:20
21Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL1:05:23+32:00
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsødiskvalifisert

A Kort

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eirik FrostAlta OL30:08
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø35:01+4:53
3Tora IndregardIL BUL-Tromsø36:40+6:32
4Klara GraversenIL BUL-Tromsø37:08+7:00
5Ola BratlieIL BUL-Tromsø38:26+8:18
6Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø39:29+9:21
7Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø39:47+9:39
8Ivar HelgesenSørreisa OL41:57+11:49
9Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø42:02+11:54
10Martin FrischknechtAlta OL49:28+19:20
11Erle FrostAlta OL55:39+25:31
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøaktiv
Isak Jacobsen-GaskiBardu ILaktiv
Idunn StrandIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert
Oskar JohannessenBjerkvik IFdiskvalifisert
Jan Asbjørn EriksenSørreisa OLflyttet

C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø26:19
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø33:31+7:12
3Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø36:32+10:13
4Inga Waage MikalsenNordreisa IL38:42+12:23

Nybegynner

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Mattias Valdemar BåhrSkibotn23:25
Lars Kristian HansenStorsteinnes IL29:18
Vida Eline KreyOK Silsand30:19
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL29:19
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL29:41
Johannes NikolaisenSkibotn23:32
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL26:32
Vilde LorentsenOK Silsandaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor