Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skibotn fartsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skibotn fartsløp
Arrangørorganisasjon: Troms
Dato: lørdag 5 mai 2018

A Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ola BratlieIL BUL-Tromsø21:49
2Svenn Roger Ofstad29:03+7:14
3Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø29:17+7:28
4Erle FrostAlta OL33:29+11:40
5Isak Jacobsen-GaskiBardu IL39:00+17:11
6Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø44:13+22:24
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert

A Mellom

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL20:58
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø21:21+0:23
3Thomas FrostAlta OL23:14+2:16
4Hans UrsetIL BUL-Tromsø24:14+3:16
5Børge HarveyIL BUL-Tromsø24:42+3:44
6Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø25:19+4:21
7Eskil FrischknechtAlta OL26:05+5:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Gard FrostAlta OL27:06+6:08
9Odd-Ivan LorentsenOK Silsand27:37+6:39
10Tora IndregardIL BUL-Tromsø27:55+6:57
11Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø28:53+7:55
12Svein Harald HansenOK Silsand29:26+8:28
13Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø29:30+8:32
14Anna Jacobsen-GaskiBardu IL29:35+8:37
15Eirik FrostAlta OL30:03+9:05
16Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø30:05+9:07
17Klara GraversenIL BUL-Tromsø30:45+9:47
18Idunn StrandIL BUL-Tromsø31:42+10:44
19Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø32:29+11:31
20Margrete GaskiBardu IL33:33+12:35
21Henning StrandIL BUL-Tromsø34:17+13:19
22Rune GraversenIL BUL-Tromsø35:37+14:39
23Kristian StrømBardu IL37:48+16:50
24Oskar JohannessenBjerkvik IF38:14+17:16
25Martin FrischknechtAlta OL43:42+22:44
Håvard Krey HansenOK Silsanddiskvalifisert

C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18:35
2Inga Waage MikalsenNordreisa IL20:01+1:26
3Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø21:21+2:46
4Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø25:56+7:21

Nybegynner

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Adrian JohanessenStorsteinnes IL21:11
Vida Eline KreyOK Silsand16:01
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL21:04
Vilde LorentsenOK Silsand19:23
Marco WintherStorsteinnes IL21:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor