Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 25 april 2018

N-åpen

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Else M EngebakkenVingelen IL40:5434:05
0Martine Røed FeragenTynset IF17:24+-23:3014:30
0Anna Østgårdstrøen RyenIL Nansen33:31+-7:2327:55
0Anny Østgårdstrøen RyenIL Nansen33:19+-7:3527:45
0Vebjørn Horten VikTynset IF11:27+-29:279:32

D -10

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aurora OldertrøenTynset IF11:169:23
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF13:08+1:5210:56
0Aurora UrsetVingelen IL25:18+14:0221:05
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL11:169:23

D 11-12

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eline Rød FeragenTynset IF15:0512:34
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF9:15+-5:507:42
0Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL8:14+-6:516:51

D 13-14

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL12:026:20
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL24:53+12:5113:05

D 15-16

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL14:306:18
2Emilie SchärerKvikne IL25:21+10:5111:01

D 17-

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit ØstvangVingelen IL14:436:23
2Rønnhaug Hansel NergårdKvikne IL15:47+1:046:51
3Anne Berit EngebakkenVingelen IL18:02+3:197:50
4Jorun BækkenOs IL18:54+4:118:13
5Ragnhild B HynneVingelen IL20:05+5:228:43

D 40-

2 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF16:087:00
2Liv MeliIL Nansen16:38+0:307:13
3Britt Vangen SandvoldTynset IF17:24+1:167:33
4Sissel BolstadTynset IF17:36+1:287:39
5Ragnhild DåsnesOs IL17:53+1:457:46
6Birgit Wikan BergNord-Østerdal OK18:34+2:268:04
7Bente HortenVingelen IL19:16+3:088:22
8Elisabeth EspelandTynset IF19:24+3:168:26
9Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF22:32+6:249:47
10Marit Eggen NyaasTynset IF22:41+6:339:51
11Aagje WesseliusOs IL25:11+9:0310:56
12Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK28:56+12:4812:34
13Anne Mette NormannTynset IF29:44+13:3612:55
Britt Laila NilsgårdRøros ILikke startet

D 60-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari OsmoenOs IL22:5412:03
2Inger Johanne SimensenOs IL26:44+3:5014:04
3Brynhild NygardTynset IF26:58+4:0414:11

D 70-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL22:4711:59
2Sigrid MeliOs IL25:55+3:0813:38
3Anne-Mari HaagensenOs IL33:34+10:4717:40

H -10

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lavrans UrsetVingelen IL23:3619:40

H 11-12

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elias StålemOs IL14:4612:18

H 13-14

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon DirfeldtOs IL21:3911:23
2Truls LunåsmoTynset IF23:13+1:3412:13

H 15-16

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF12:005:13
2Jakob HøsøienTynset IF12:30+0:305:26
3Sebastian Rød FeragenTynset IF13:15+1:155:45

H 17-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12:215:22
2Magnus Fjerdingen MoanRøros IL13:21+1:005:48
3Hallstein Bondhus OftenTynset IF15:19+2:586:39
4Tommy SkoglyVingelen IL18:22+6:017:59
Asgeir EspelandTynset IFikke startet

H 40-

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL13:345:53
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL13:38+0:045:55
3Leif Arne NytrøenTynset IF14:35+1:016:20
4Petter GullikstadRøros IL14:38+1:046:21
5Atle BergIL Nansen15:38+2:046:47
6Per EngebakkenIL Nansen17:50+4:167:45
Torger HøsøienTynset IFikke startet

H 60-

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL14:347:40

H 70-

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar SimensenOs IL21:2411:15
2Tore StubbeNord-Østerdal OK21:36+0:1211:22
3Johan Arnt JohansenTynset IF22:49+1:2512:00
4Mads BergIL Nansen26:14+4:5013:48
5Erik HaagensenOs IL30:38+9:1416:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor