Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup Finale 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup Finale 2018
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

D10

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora OldertrøenTynset IF14:3912:12
2Ida Joanne OldertrøenTynset IF14:42+0:0312:15
3Hanna SiscaloOs IL18:34+3:5515:28
4Inga MeliRøros IL21:46+7:0718:08
5Mina RamloOs IL22:00+7:2118:20

D 11-12

1 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF13:3712:22
2Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL14:51+1:1413:29
3Maria sæther VerdeniusVingelen IL16:03+2:2614:35

D 13-14

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL17:008:56
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL23:38+6:3812:26
3Ida HøsøienTynset IF24:00+7:0012:37
4Guro SchjølbergTynset IF24:01+7:0112:38
5Astrid SchjølbergRøros IL26:30+9:3013:56
6Carina Marie NarvesenOs IL30:02+13:0215:48

D 15-16

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL23:158:01
2Helene Møller MoeRøros IL26:41+3:269:12
3Emilie SchärerKvikne IL33:16+10:0111:28

D 17-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedvig ÅstebølNTNUI23:578:15
2Marit ØstvangVingelen IL24:42+0:458:31
3Ragnhild UtstumoVingelen IL28:59+5:029:59
4Sunniva Nergaard BergStokke IL32:45+8:4811:17
5Ragnhild HynneVingelen IL33:18+9:2111:28
Mari Skogstad ØstgårdVingelen ILbrutt

D 40-

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF25:508:54
2Liv MeliIL Nansen26:37+0:479:10
3Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF26:56+1:069:17
4Sigrid Meli SimensenRøros IL27:45+1:559:34
5Sissel BolstadTynset IF28:34+2:449:51
6Birgit Wikan BergIL Nansen28:53+3:039:57
7Bente HortenVingelen IL31:45+5:5510:56
8Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF33:21+7:3111:30
9Britt Laila NilsgårdRøros IL34:29+8:3911:53
10Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK46:22+20:3215:59
Britt Vangen SandvoldTynset IFbrutt
Elisabeth EspelandTynset IFikke startet
Anne Mette NormannTynset IFikke startet

D 60-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Johanne SimensenOs IL30:1715:56
2Kari OsmoenOs IL30:46+0:2916:11
3Brynhild NygardTynset IF36:26+6:0919:10

D 70-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL32:0616:53
2Sigrid MeliOs IL32:55+0:4917:19
3Anne-Mari HaagensenOs IL40:00+7:5421:03

H 10

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Endre SiscaloOs IL18:1115:09

H 11-12

1 100 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elias StålemOs ILikke startet

H 13-14

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Angel Lundquist LangenOs IL26:3113:57
2Truls LunåsmoTynset IF28:03+1:3214:45
Lars Horten JordetVingelen ILdiskvalifisert

H 15-16

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF20:096:56
2Jakob HøsøienTynset IF22:34+2:257:46
3Sverre Prøch MoenRøros IL25:19+5:108:43
Jacob Sæther VerdeniusVingelen ILdiskvalifisert

H 17-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WiggenByåsen IL17:195:58
2Gaute Kvittum NytrøenTynset IF19:58+2:396:53
3Håvard SundbergNOTEAM22:52+5:337:53
4Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK23:52+6:338:13
5Ulysse Le DauillennecVingelen IL43:49+26:3015:06
Magnus Fjerdingen MoanRøros ILdiskvalifisert
Peder Aukrust OsmoenOs ILikke startet

H 40-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torger HøsøienTynset IF23:408:09
2Geir SchjølbergTynset IF24:11+0:318:20
3Stig MoenRøros IL24:51+1:118:34
4Leif Arne NytrøenTynset IF24:55+1:158:35
5Atle BergIL Nansen25:09+1:298:40
6Per EngebakkenIL Nansen28:08+4:289:42
Hans Arild SkjevdalRøros ILdiskvalifisert
Jan Jacob VerdeniusVingelen ILbrutt
Tor Petter LunåsmoTynset IFikke startet

H 60-

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL21:0311:04
2Leif JordetVingelen IL29:57+8:5415:45

H 70-

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor ØstvangOs IL27:4814:37
2Tore StubbeNord-Østerdal OK29:30+1:4215:31
3Steinar SimensenOs IL31:39+3:5116:39
4Mads BergIL Nansen37:22+9:3419:40
5Erik HaagensenOs IL39:33+11:4520:48
Johan Arnt JohansenTynset IFbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor