Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp nr. 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp nr. 7
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: torsdag 31 mai 2018

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Knut Orvall EvensenA/B kort (4)ikke startet

Lillehammer OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Asbjørn Myren SvensenA/B (16)37:559:28
1Fanny Horn BirkelandDNQ (de som ikke har tatt post 41 riktig) (6)32:31
1Kaja Skappel HalvorsrudC-løype (5)18:318:03
1Randi Lilleengen BeitdokkenA/B kort (4)40:5612:47
2Ellen BøhmerA/B kort (4)1:00:13+19:1718:49
2Ernst Fristad NilsenDNQ (de som ikke har tatt post 41 riktig) (6)40:15+7:44
2Torgeir SulheimA/B (16)38:16+0:219:34
2Tuva KlippenC-løype (5)23:15+4:4410:06
2Mia StubberudC-løype (5)23:15+4:4410:06
3Sindre Grøv SvensenA/B (16)39:45+1:509:56
4Kjetil SkjåkA/B (16)40:55+3:0010:13
4Edvard Horn Welle-StrandDNQ (de som ikke har tatt post 41 riktig) (6)43:26+10:55
4Øystein SkappelC-løype (5)26:35+8:0411:33
5Inger Liv BjerkreimA/B (16)41:47+3:5210:26
5Ola BeitdokkenDNQ (de som ikke har tatt post 41 riktig) (6)44:02+11:31
5Hilde BjerkestuenC-løype (5)29:45+11:1412:56
6Kjetil Hagtvedt DammenA/B (16)43:12+5:1710:48
6Jørn PrestsæterDNQ (de som ikke har tatt post 41 riktig) (6)52:07+19:36
7Dag SulheimA/B (16)47:41+9:4611:55
9Tormod KleppaA/B (16)49:34+11:3912:23
10Marius StaffA/B (16)51:31+13:3612:52
11Kai FunderudA/B (16)53:34+15:3913:23
13Kjell BratbergsengenA/B (16)1:01:03+23:0815:15
14Anders TaraldsenA/B (16)1:04:51+26:5616:12
15Jon Vegard LundeA/B (16)1:18:18+40:2319:34
Trygve BjerkreimN-løype (5)54:2728:39
Iris Tannseter ØrstebøN-løype (5)53:1428:01
Erik BeitdokkenN-løype (5)21:4411:26
Kari SvingheimA/B kort (4)diskvalifisert
Hanna Emilie Raabe PrestrudN-løype (5)diskvalifisert
Magnhild Kleppa MadslienN-løype (5)ikke startet
Ole Gunnar Kleppa MadslienA/B (16)ikke startet

Rudsbygd IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jon Gunnar HenriksenDNQ (de som ikke har tatt post 41 riktig) (6)42:34+10:03
8Jon Birger SkansrudA/B (16)49:23+11:2812:20
12Jon TyldumA/B (16)56:08+18:1314:02
Marit TyldumA/B kort (4)diskvalifisert
Tormod PrestrudA/B (16)diskvalifisert

Vingrom IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Trym BomtveitN-løype (5)33:3117:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor