Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Avslutningsløp PWT cupen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Avslutningsløp PWT cupen
Arrangørorganisasjon: Buskerud
Dato: lørdag 8 september 2018

D 13-14

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF35:4910:14
2Ingvild GustafssonKongsberg OL36:29+0:4010:25
3Marie KvarmeSturla, IF45:01+9:1212:51
4Ylva KlausenSturla, IF50:23+14:3414:23
5Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL52:04+16:1514:52
6Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL57:16+21:2716:21

D 15-16

4 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL40:399:54
2Selma HøivoldKongsberg OL43:17+2:3810:33
3Nora Småge HilsenKonnerud IL44:41+4:0210:53
3Iselin SørensenSturla, IF44:41+4:0210:53
5Ine InstanesSturla, IF44:56+4:1710:57
6Malene InstanesSturla, IF45:03+4:2410:59
7Hedda SpangbergKonnerud IL49:25+8:4612:03
8Konstanse MoholthKongsberg OL54:56+14:1713:23
9Mari ØverbyKongsberg OL54:58+14:1913:24
10Oda Isnes TyseEiker OL54:59+14:2013:24
Johanna Sofie LongfjeldModum OLdiskvalifisert

H 13-14

3 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Fredrik BorgIL Koll30:298:42
2Ask OlaussenOppsal Orientering30:38+0:098:45
3Martin Christoffer BorgIL Koll30:40+0:118:45
4Martin Nøkleby MellingRingerike OL31:05+0:368:52
5Halvor LøkenKongsberg OL33:42+3:139:37
6Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL34:48+4:199:56
7Endre SandKongsberg OL52:23+21:5414:58
8Martin KaiserSturla, IF1:00:18+29:4917:13
Arne BerganKongsberg OLdiskvalifisert
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 15-16

4 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK32:147:29
2Rolf Trygve HaugKongsberg OL36:20+4:068:26
3Vetle DrageKongsberg OL36:25+4:118:28
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF40:28+8:149:24
5Halvor RudningenHemsedal IL40:46+8:329:28
6Lukas KlausenSturla, IF42:23+10:099:51
7Johan EgerKongsberg OL42:59+10:459:59
8Olav Kristian LundKongsberg OL52:21+20:0712:10
9Sigurd SmemoSturla, IF1:09:19+37:0516:07
Olav MelheimSturla, IFdiskvalifisert

N-åpen

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aksel KlausenSturla, IF25:1413:16

B-åpen

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne OlaussenOppsal Orientering32:2411:10
2Mette SpangbergKonnerud IL41:12+8:4814:12
3Ingrid Lundin BerganKongsberg OL44:00+11:3615:10
4Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL54:31+22:0718:47
5Karl Anton UndelandSturla, IF58:03+25:3920:01
6Cora EbnerKongsberg OL1:04:45+32:2122:19
7Tiril KihleKonnerud IL1:37:22+1:04:5833:34

A-åpen

3 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1André JægtvikKonnerud IL32:098:27
2Stig MellingRingerike OL35:41+3:329:23
3Odd StrandKongsberg OL36:30+4:219:36
4Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL36:49+4:409:41
5Anders GustafssonSturla, IF39:06+6:5710:17
6Per Øivind EgerKongsberg OL39:08+6:5910:17
7Espen RøsteKongsberg OL41:19+9:1010:52
8Geir Holm GundersenSturla, IF42:47+10:3811:15
9Kim Farnes HansenLierbygda OL46:11+14:0212:09
10Anne Marthe PeveriEiker OL50:15+18:0613:13
11Tove HeimdalKonnerud IL51:21+19:1213:30
12Ingjerd SommerstadKongsberg OL51:27+19:1813:32
13Kjell Petter SmågeKonnerud IL52:25+20:1613:47
14Aud Ellen BrevikSturla, IF56:54+24:4514:58
15Harald BerganKongsberg OL59:28+27:1915:38
16Tanja InstanesSturla, IF1:07:47+35:3817:50
17Morten Herman VogtKonnerud IL1:09:53+37:4418:23
18Mai Britt BjørkSandefjord OK1:13:08+40:5919:14
19Ivar Louis BergSturla, IF1:26:02+53:5322:38
Per GustafssonKongsberg OLikke startet
Anni SaarelaKonnerud ILikke startet

D 10

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mone Småge-HilsenKonnerud IL47:3118:16
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OLikke startet

H 10

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL41:1915:53
Kristian KaiserSturla, IF29:4011:24
Jon StrandKongsberg OL27:0810:26
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud ILikke startet

D 11-12

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna SpangbergKonnerud IL31:5112:15
2Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL35:54+4:0313:48

H 11-12

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24:329:26
2Fredrik Fet AndersenKonnerud IL25:26+0:549:46
3Jan Olav BerganKongsberg OL26:39+2:0710:15
4August Hellerud SireKonnerud IL27:58+3:2610:45
5Jarand GustafssonKongsberg OL30:21+5:4911:40
6Henrik KaiserSturla, IF31:51+7:1912:15
7Andreas MelheimSturla, IF42:23+17:5116:18
Jens WoldSturla, IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor