Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Eikanger IL
Dato: mandag 11 juni 2018

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tore Svein NeseH50- Lang (7)46:25+0:05

Austrheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mikal KrossøyH50- Minilang (5)1:11:44+29:40

Eikanger IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Edith StusdalD50- Mellom (1)1:15:39
1Johanna KrossøyD-10 Kort (4)53:29
1Leiv EidsnesH50- Mellom (1)39:17
1Pål KrossøyH13-16 Minilang (2)1:11:44
2Trym CorneliussenH-10 Kort (2)1:11:30+2:16
3Rakel Stusdal CorneliussenD-10 Kort (4)1:11:23+17:54
6Ingvard JordalH50- Lang (7)1:00:36+14:16

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per Ove OppedalH17- Minilang (1)45:56

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Brage Berg HaugenH11-12 Kort (2)43:47

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ylva Berg HaugenD-10 Kort (4)1:00:52+7:23

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Frida Berg HaugenD-10 Kort (4)1:13:35+20:06

Hovding

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jan H PedersenH50- Lang (7)46:20

IL Alvidra

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjartan MedaasH50- Minilang (5)42:04
1Sverre JohansenH17- Lang (3)44:46
1Hilde Langeland JohansenD17- Minilang (1)1:31:58
1Sæbjørg H. KjekaD50- Lang (2)1:17:49
2Kenneth AlværH17- Lang (3)45:19+0:33
2Håvard Langeland JohansenH13-16 Minilang (2)1:31:55+20:11
5Harald KrugerH50- Minilang (5)1:23:59+41:55
7Ole KjekaH50- Lang (7)1:17:50+31:30

Knarvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Knut Egil DyngelandH50- Minilang (5)50:21+8:17

Kvernbit IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Samuel EvjenH-10 Kort (2)1:09:14
1Truls CorneliussenH50- Kort (1)45:54
2Benjamin EvjenH11-12 Kort (2)1:09:14+25:27
3Gjermund GrønhaugH17- Lang (3)47:15+2:29
3Atle AustrheimH50- Lang (7)47:27+1:07

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ingvald GjesdalH50- Lang (7)54:35+8:15

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4John JørgenvikH50- Minilang (5)1:13:46+31:42

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Rune ErdalH50- Lang (7)56:29+10:09

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Linda KlanderudD50- Lang (2)1:30:37+12:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor