Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Eikanger IL
Dato: mandag 11 juni 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 15 timer! (var først til å svare)

H17- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra44:46
2Kenneth AlværIL Alvidra45:19+0:33
3Gjermund GrønhaugKvernbit IL47:15+2:29

H50- Lang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan H PedersenHovding46:20
2Tore Svein NeseAskøy OL46:25+0:05
3Atle AustrheimKvernbit IL47:27+1:07
4Ingvald GjesdalLindås54:35+8:15
5Rune ErdalSamnanger IL56:29+10:09
6Ingvard JordalEikanger IL1:00:36+14:16
7Ole KjekaIL Alvidra1:17:50+31:30

D50- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra1:17:49
2Linda KlanderudÅrstad IL1:30:37+12:48

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Ove OppedalHordvik45:56

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra42:04
2Knut Egil DyngelandKnarvik IL50:21+8:17
3Mikal KrossøyAustrheim1:11:44+29:40
4John JørgenvikLindås1:13:46+31:42
5Harald KrugerIL Alvidra1:23:59+41:55

H13-16 Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål KrossøyEikanger IL1:11:44
2Håvard Langeland JohansenIL Alvidra1:31:55+20:11

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra1:31:58

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL39:17

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edith StusdalEikanger IL1:15:39

H50- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Truls CorneliussenKvernbit IL45:54

H11-12 Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik43:47
2Benjamin EvjenKvernbit IL1:09:14+25:27

H-10 Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Samuel EvjenKvernbit IL1:09:14
2Trym CorneliussenEikanger IL1:11:30+2:16

D-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanna KrossøyEikanger IL53:29
2Ylva Berg HaugenHordvik1:00:52+7:23
3Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL1:11:23+17:54
4Frida Berg HaugenHordvik1:13:35+20:06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor