Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Alvidra
Dato: mandag 14 mai 2018

H17- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth AlværIL Alvidra57:13
2Ole CorneliussenKvernbit IL1:03:00+5:47

H50- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvald GjesdalLindås57:47
2Ørjan Eirik ValestrandRisnes IL1:00:14+2:27
3Sigfred JohansenIL Alvidra1:09:09+11:22
4Atle AustrheimKvernbit IL1:11:05+13:18
5Rune ErdalSamnanger IL1:11:14+13:27
6Ingvard JordalEikanger IL1:25:51+28:04

H13-16 Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kollbjørn KjekaIL Alvidra1:08:55

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL1:18:33

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra1:12:51

H50- Minilang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Egil DyngelandKnarvik IL51:05
2Harald KrugerIL Alvidra59:10+8:05
3Mikal KrossøyAustrheim1:01:38+10:33
4Robert MjøsManger1:05:19+14:14
5Ole KjekaIL Alvidra1:08:01+16:56
6John JørgenvikLindås1:17:16+26:11

H13-16 Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra1:14:47
2Magnus Langeland JohansenIL Alvidra1:14:51+0:04

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra1:15:15

D50- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra1:08:10

H17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even Løtveit FosseIL Alvidra1:01:39

H50- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL32:51
2Hogne AskelandRadøy1:00:11+27:20

H13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Langeland JohansenIL Alvidra1:01:44

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild CorneliussenKvernbit IL31:43

H11-12 Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik35:23
2Joar BratlidRond51:05+15:42

H-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Berg LeirenHordvik21:34
2Viljar Berg LeirenHordvik35:27+13:53
3Emin TangeråsIL Alvidra49:49+28:15
3Håkon TangeråsIL Alvidra49:49+28:15

D17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne BergHordvik35:20
2Ingrid TangeråsIL Alvidra49:49+14:29

D-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iris TangeråsIL Alvidra49:49
2Maja BrattlidRond51:05+1:16
3Sanna BratlidRond51:36+1:47
3Elise BrattlidRond51:36+1:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor