Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2018 # 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2018 # 1
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 19 april 2018

1,5 N

1 740 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ada H DegnesIndre Østfold OK32:3418:42
0Anna H DegnesIndre Østfold OK33:05+0:3119:00
0Edwin H DegnesIndre Østfold OK39:02+6:2822:25
0Eliaz ErikssonIndre Østfold OK1:18:02+45:2844:50
0Marte Julie FremstadIndre Østfold OK34:12+1:3819:39
0Tuva HermansenIndre Østfold OK34:49+2:1520:00
0Emil JohansenIndre Østfold OK35:44+3:1020:32
0Martin NilsenIndre Østfold OK28:06+-4:2816:08
0Bodhild RekkedalIndre Østfold OK35:39+3:0520:29
0Una RetteraasenIndre Østfold OK27:57+-4:3716:03
0Fredrikke Helene StegenIndre Østfold OK35:22+2:4820:19
0Mathea Celine StegenIndre Østfold OK35:11+2:3720:13
0Mie Amalie SøholIndre Østfold OK27:57+-4:3716:03
0Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK30:34+-2:0017:34
0Isabelle MathisenIndre Østfold OK27:57+-4:3716:03
Elida-Sofie KopperudIndre Østfold OKikke startet
Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OKikke startet

2,5 C

3 550 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore AabergIndre Østfold OK46:1113:00
2William FosserIndre Østfold OK47:38+1:2713:25
3Per Oskar LarsenIndre Østfold OK50:21+4:1014:10
4Tidemann LierIndre Østfold OK51:47+5:3614:35
5Elma Sagli GudimIndre Østfold OK57:34+11:2316:12
6Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1:02:02+15:5117:28
7Hans Peder BerglandIndre Østfold OK1:03:32+17:2117:53
8Alexander FinnestadIndre Østfold OK1:05:07+18:5618:20
9Sakarias ElsnesIndre Østfold OK1:05:08+18:5718:20
10Per ValsgårdIndre Østfold OK1:08:20+22:0919:14
11Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK1:18:02+31:5121:58
0Marita TjelmelandIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Marius DangstorpIndre Østfold OKdiskvalifisert
Anne Lise NyengenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKdiskvalifisert

4,0 A

4 510 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund VisterIndre Østfold OK38:278:31
2Asle Sagli GudimIndre Østfold OK39:41+1:148:47
3Tom-Vegard FeltstykketIndre Østfold OK42:33+4:069:26
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK44:06+5:399:46
5Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK45:08+6:4110:00
6Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK45:40+7:1310:07
7Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK45:42+7:1510:07
8Rune BlågestadIndre Østfold OK45:54+7:2710:10
9Kent KopperudIndre Østfold OK47:05+8:3810:26
10Øyvind ThømtIndre Østfold OK47:57+9:3010:37
11Elida Sagli GudimIndre Østfold OK48:02+9:3510:39
12Dag Arne LierIndre Østfold OK55:23+16:5612:16
13Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK58:30+20:0312:58
14Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1:00:24+21:5713:23
15Theodor LierIndre Østfold OK1:00:46+22:1913:28
16Rune NygårdIndre Østfold OK1:00:52+22:2513:29
17Torill VisterIndre Østfold OK1:04:55+26:2814:23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor