Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang
Arrangørorganisasjon: Suldal Orienteringslag
Dato: lørdag 18 august 2018

N-åpen

1 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)20:4813:00
Pernille BreivoldGanddal IL19:2212:06
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)19:3912:16
Eliah Haus-ReveSandnes IL (Rogaland)19:4412:20
Kevin HavrevollSuldal Orienteringslag24:5315:33
Saimon HavrevollSuldal Orienteringslag22:4814:15
Brage LaugalandÅlgård Orientering19:2012:05
Eiril LaugalandÅlgård Orientering28:4818:00
Vetle LaugalandÅlgård Orientering20:5813:06
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)22:5714:20
Selma Johanne Skiri MosbakkSandnes IL (Rogaland)23:0714:26
Lea StokkelandÅlgård Orientering37:5923:44
Tea StokkelandÅlgård Orientering30:0018:45
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)21:0313:09

D -10

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)29:1912:44
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering30:0013:02
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)41:4818:10
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)48:4021:09
Maren OftedalÅlgård Orientering22:539:56

D 11-12

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21:429:26
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)22:08+0:269:37
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering23:47+2:0510:20
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)25:14+3:3210:58
5Norah BreivoldGanddal IL25:42+4:0011:10
6Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)31:18+9:3613:36

D 13-14

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL31:119:10
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)37:51+6:4011:07
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering42:58+11:4712:38
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering45:16+14:0513:18
5Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)48:04+16:5314:08
6Ingri Helena HavrevollSuldal Orienteringslag52:05+20:5415:19
7Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)58:44+27:3317:16

D 13-16N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje NerheimSuldal Orienteringslag13:487:40

D 15-16

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb32:178:04
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb33:57+1:408:29
3Ingrid LamarkGanddal IL39:59+7:429:59
4Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb59:42+27:2514:55

D 17-A kort

4 000 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringikke startet

D 17-20

6 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora SvendsenGanddal IL1:06:0011:00
2Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb1:29:13+23:1314:52
3Merel DirksenSauda Orienteringsklubb2:00:07+54:0720:01

D 21-

7 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1:06:068:48
2Jorunn HadlandEgersund OK1:16:08+10:0210:09
3Trine BolstadGanddal IL1:26:08+20:0211:29

D 40-

6 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:07:1411:12
2Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)1:11:08+3:5411:51
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1:11:45+4:3111:57
4Vibeke LamarkGanddal IL1:25:09+17:5514:11
5Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:42:30+35:1617:05
6Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)2:24:07+1:16:5324:01

D 50-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK38:369:39
2Randi L.H. BirkelandEgersund OK39:44+1:089:56
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)42:12+3:3610:33
4Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1:25:24+46:4821:21

D 60-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb32:429:54

D 70-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb50:0415:10

H -10

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)23:0010:00
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)24:1810:33
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)23:0410:01
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering27:5212:06
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)30:4113:20
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)26:0211:19
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)16:367:13
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)19:16+2:408:22
3Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)19:26+2:508:26
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19:29+2:538:28
5Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)27:28+10:5211:56
6Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)34:14+17:3814:53
7Øystein TveitSuldal Orienteringslag34:27+17:5114:58
8Marius RøddeGanddal IL38:11+21:3516:36
9Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)41:11+24:3517:54
10Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)43:14+26:3818:47
11Trym Strømme LyftingsmoSuldal Orienteringslag48:08+31:3220:55
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12N

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ask Strømme LyftingsmoSuldal Orienteringslag25:1814:03
2Sander HavrevollSuldal Orienteringslag26:58+1:4014:58

H 13-14

3 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)32:599:42
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34:40+1:4110:11
3Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)35:14+2:1510:21
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb36:49+3:5010:49
5Øyvind LamarkGanddal IL38:03+5:0411:11
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)39:19+6:2011:33
7Samuel A StokkelandÅlgård Orientering41:15+8:1612:07
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)41:56+8:5712:20
9Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)46:11+13:1213:35
10Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)49:52+16:5314:40
11Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)58:41+25:4217:15
12Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb1:02:20+29:2118:20
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 15-16

6 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL1:00:4510:07
2Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb1:01:24+0:3910:14
3Tobias RøddeGanddal IL1:01:57+1:1210:19
4Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1:14:34+13:4912:25
5Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)1:25:51+25:0614:18
Elias EidsvågGanddal ILdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Thomas Barvik MælandGanddal ILbrutt
Magnus EngløkkHaugesund IL Orienteringikke startet

H 15-16B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven StielstraSauda Orienteringsklubb1:00:4617:52

H 17-A kort

6 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1:16:2712:44
2Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1:27:11+10:4414:31
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1:50:09+33:4218:21

H 17-20

7 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1:03:258:27
2Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1:30:25+27:0012:03

H 21-

10 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering1:21:437:42
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1:21:52+0:097:43
3Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)1:22:00+0:177:44
4Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb1:29:41+7:588:27
5Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering1:36:15+14:329:04
6Erik LimaGanddal IL1:39:07+17:249:21
7Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1:39:38+17:559:23
8Morten Bjerga SundliGanddal IL1:42:26+20:439:39
9Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:52:56+31:1310:39
10Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2:33:24+1:11:4114:28
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 40-

7 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1:02:278:19
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL1:02:47+0:208:22
3Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering1:03:40+1:138:29
4Oddvar TaksdalGanddal IL1:05:13+2:468:41
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1:05:42+3:158:45
6Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb1:06:32+4:058:52
7Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1:08:09+5:429:05
8Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1:08:27+6:009:07
9Stig Morten NerheimSuldal Orienteringslag1:09:47+7:209:18
10Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1:14:45+12:189:58
11Jørgen BreivoldGanddal IL1:17:11+14:4410:17
12Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb1:21:18+18:5110:50
13Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1:24:38+22:1111:17
14Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2:47:10+1:44:4322:17
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbutenfor konkurranse

H 50-

6 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb53:268:54
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb53:48+0:228:58
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)53:51+0:258:58
4Einar MartinsenVikebygd IL54:04+0:389:00
5Trond LamarkGanddal IL1:03:20+9:5410:33
6Tom Steinar NærheimSuldal Orienteringslag1:06:15+12:4911:02
7Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:09:38+16:1211:36
8Henning SundbyGanddal IL1:11:49+18:2311:58
9Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:12:37+19:1112:06
10Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1:16:54+23:2812:49
11Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1:27:27+34:0114:34
12Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1:28:30+35:0414:45
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringikke startet

H 60-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering36:519:12
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb37:57+1:069:29
3Knut Ove LienSauda Orienteringsklubb41:13+4:2210:18
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 70-

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb34:3510:28
2Sigved GramstadHaugesund IL Orientering36:19+1:4411:00
3Kjell SvihusGanddal IL36:22+1:4711:01
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag38:20+3:4511:36
5Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb39:29+4:5411:57
6Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)42:08+7:3312:46
7Geir HusdalTIF Viking53:48+19:1316:18
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

B-Åpen

3 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon NærheimSuldal Orienteringslag37:3511:03
2Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)40:51+3:1612:00
3Øyvind Nærheim FjellhaugenSuldal Orienteringslag46:56+9:2113:48
4Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)47:39+10:0414:00
5May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)48:39+11:0414:18
6Kristin BreivoldGanddal IL50:52+13:1714:57
7Maria Nilsson RøddeGanddal IL56:00+18:2516:28
8Torunn LaugalandÅlgård Orientering56:10+18:3516:31
9Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb56:46+19:1116:41
10Marta ØvstebøSuldal Orienteringslag56:53+19:1816:43
11Tore RøddeGanddal IL1:05:01+27:2619:07
12Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb1:06:50+29:1519:39
13Arild SvihusGanddal IL1:06:54+29:1919:40
14Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL1:08:01+30:2620:00
15Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag1:09:42+32:0720:30
16Randi RothSandnes IL (Rogaland)1:25:01+47:2625:00
17Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1:43:47+1:06:1230:31
Ann Charlotte WallHaugesund IL Orienteringikke startet

C-åpen

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)18:177:56
2Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)22:34+4:179:48
3Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)24:51+6:3410:48
4Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)25:30+7:1311:05
5Kristin BarvikGanddal IL26:36+8:1911:33
6Silje BergeSandnes IL (Rogaland)28:31+10:1412:23
7Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)31:13+12:5613:34
8Lars WikstrømHaugesund IL Orientering52:00+33:4322:36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor