Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 16 mai 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 15 timer! (var først til å svare)

N

1 820 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll24:5813:43
0Leon Norman HaaviGjø-Vard OL36:00+11:0219:46
0Seren Norman HaaviGjø-Vard OL42:53+17:5523:33
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering56:23+31:2530:58
0Johannes HøieGjø-Vard OL21:02+-3:5611:33
0Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering36:35+11:3720:06
0Andreas SkistadGjø-Vard OL41:05+16:0722:34
0Daniel SkistadGjø-Vard OL41:16+16:1822:40
0Tobias SkoglundGjø-Vard OL29:09+4:1116:00
0Emine SlapgardOL Toten-Troll34:50+9:5219:08
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL42:36+17:3823:24
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLikke startet
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

C

2 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll31:4313:29
2Mats LigaardenGjø-Vard OL49:36+17:5321:06
3Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering54:02+22:1922:59
4Therese HolmenSnertingdal IF Orientering54:11+22:2823:03
5Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering56:33+24:5024:03
6Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering56:52+25:0924:11
7Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering1:01:20+29:3726:05
8Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering1:01:21+29:3826:06
9Helene KokslienSnertingdal IF Orientering1:02:07+30:2426:25
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLikke startet
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

B

3 250 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik SlapgardOL Toten-Troll35:3210:56
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll36:18+0:4611:10
3Margrete JørandliGjø-Vard OL39:34+4:0212:10
4Even LienGjø-Vard OL42:27+6:5513:03
5Agnethe HasliGjø-Vard OL42:59+7:2713:13
6Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll46:49+11:1714:24
7Amund FlaskerudOL Toten-Troll48:12+12:4014:49
8Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering50:39+15:0715:35
9Roar SkoglundGjø-Vard OL59:29+23:5718:18
10Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1:10:56+35:2421:49
11Maren SogstadGjø-Vard OL1:12:45+37:1322:23
Live Raknes SogstadGjø-Vard OLikke startet
Espen TorsethGjø-Vard OLikke startet
Celine VistedGjø-Vard OLikke startet
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

A

4 150 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudOL Toten-Troll33:588:11
2Anders SollienOL Toten-Troll36:08+2:108:42
3Lars LienGjø-Vard OL37:17+3:198:59
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll37:22+3:249:00
5Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL38:34+4:369:17
6Jakob MoOL Toten-Troll39:42+5:449:33
7Øyvind LienGjø-Vard OL42:47+8:4910:18
8Håvard KvammeOL Toten-Troll42:59+9:0110:21 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll43:13+9:1510:24
10Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK44:15+10:1710:39
11Bjarte LindstadOL Toten-Troll44:37+10:3910:45
12Hege SolerødGjø-Vard OL45:36+11:3810:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Stein Arne NegårdVang OL46:44+12:4611:15
14Vanja StaffOL Toten-Troll46:59+13:0111:19
15Sigurd KvammeOL Toten-Troll47:24+13:2611:25
16Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering51:36+17:3812:26
17Tormod KleppaLillehammer OK52:57+18:5912:45
18Marita HernandezOL Toten-Troll55:05+21:0713:16
19Eirin LodgaardByåsen IL58:03+24:0513:59
20Even ErlienGjø-Vard OL59:06+25:0814:14
21Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:17:37+43:3918:42
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Trond FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert
Berit BergsetGjø-Vard OLikke startet
Matthias LeibundgutOLV Hindelbankikke startet
Lars LodgaardRaufoss IL Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018