Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: søndag 22 april 2018

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
0Julie Gjessing SkjesetVang OL53:22

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sofie JohanssonLøten o-lag16:19
2Evine Westli AndersenLøten o-lag17:24+1:05
3Mari Jevne ArnesenIL Tyrving18:48+2:29
4Ingvild GjessingVang OL20:04+3:45

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stine Sønsterud BergLøten o-lag20:30
2Eli StensliLøten o-lag24:03+3:33

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eirin LodgaardByåsen IL17:48
2Marianne MyklebustHamar OK19:35+1:47

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inger Marie ØygardLøten o-lag23:06

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inger E. VamnesHamar OK26:46

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ove Antvord HaugereidLøten o-lag15:15
2Fredrik SveenVang OL20:14+4:59
3Iver HyttebakkLøten o-lag20:53+5:38
Sverre NarumVang OLdiskvalifisert

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristian StorsveenLøten o-lag17:25
2Arne ArnesenHamar OK17:36+0:11
3Stein Arne NegårdVang OL18:29+1:04
4Ole Christian BangHamar OK21:08+3:43
5Henning WernøeHamar OK21:20+3:55
6Herman BakkeLøten o-lag23:46+6:21
7Knut AndersenLøten o-lag28:36+11:11

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frode BergersenHamar OK17:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Terje GudbrandsenHamar OK18:49+1:45
3Knut MalmoRingsaker OK19:39+2:35
4Torgeir VoldenLøten o-lag20:34+3:30
5Harald VoldenHamar OK20:35+3:31
6Erik HaugenRingsaker OK23:14+6:10

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Knut SkjesetVang OL18:20
2Knut WikstrømRingsaker OK21:59+3:39
3Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering23:37+5:17

H-12

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Even LienGjø-Vard OLikke startet

D13-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK15:18
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag17:21+2:03
3Henriette BergLøten o-lag18:49+3:31
4Mathilde OustadLøten o-lag19:40+4:22
5Emma Bangstad BergersenHamar OK21:19+6:01
6Mari Ovidia RanestadHamar OK30:19+15:01

H 13-16

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Lars LienGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor