Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell, løp 4
Arrangørorganisasjoner: Hedmark / Ålen IL
Dato: tirsdag 21 august 2018

N-åpen

1 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sverre Levi NyhusÅlen IL39:4625:59

D 13-14

3 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL42:2711:17
Andrea Sæther VerdeniusVingelen ILdiskvalifisert

D 13-16C

2 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SchjølbergRøros IL40:2819:38

D 15-16

5 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL1:22:3114:34

D 17-20

5 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1:02:4011:04
Jorun BækkenOs ILdiskvalifisert

H 13-14

3 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL45:0111:58

H 13-16C

2 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Angel Lundquist LangenOs IL35:1417:06
2Simon Ryen DirtfeldtOs IL35:59+0:4517:28
3Markus Wilhelm NarvesenOs IL57:19+22:0527:49

D 2,5A

2 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild DåsnesOs IL32:4611:44
2Kari OsmoenOs IL36:19+3:3313:01
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF43:00+10:1415:24
4Sunniva Johaug RyenOs IL48:38+15:5217:25
5Solveig VingelenVingelen IL50:57+18:1118:15
6Inger Johanne SimensenOs IL59:13+26:2721:13
7Anne-Mari HaagensenOs IL1:53:37+1:20:5140:43

H 2,5A

2 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor ØstvangOs IL36:3213:05
2Ottar RyenOs IL38:00+1:2813:37
3Tore StubbeNord-Østerdal OK41:42+5:1014:56
4Reidar MyliusÅlen IL42:00+5:2815:03
5Simen KalbækkenTynset IF45:29+8:5716:18
6Erik HaagensenOs IL55:11+18:3919:46
7Steinar SimensenOs IL58:39+22:0721:01

D 3,5B

3 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen45:1512:02
2Britt Laila NilsgårdRøros IL51:39+6:2413:44

H 3,5B

3 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per EngebakkenIL Nansen41:4811:07

H 5,5A

5 660 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aukrust OsmoenOs IL39:136:55
2Hans Arild SkjevdalRøros IL41:44+2:317:22
3Harald SvergjaKvikne IL42:24+3:117:29
4Robert Gjære NyhusOK Fjell50:21+11:088:53
5Petter GullikstadRøros IL51:00+11:479:00
6Terje SchjølbergRøros IL1:04:55+25:4211:28

Trim Mellom

3 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bente HortenVingelen IL1:03:3716:55
0Leif JordetVingelen IL56:4015:04

Trim Kort

2 060 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eli Øverhaug AasenHessdalen IL35:0817:03
0John Øverhaug AasenHessdalen IL19:449:34
0Signe AasenÅlen IL1:00:3029:22
0Bente BotnanÅlen IL1:14:4336:16
0Unni KirkhusÅlen IL1:14:4336:16
0Margot KjerrengvollHessdalen IL1:14:4236:15
0Eva ØverhaugHessdalen IL35:2317:10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor