Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM-stafett
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 2 september 2018

Stafett

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bodø og Omegn IF orientering 11:28:13
1. Eirill Pettersen Buvik31:362+1:1131:362+1:11
2. Elisabet Kongsbakk26:203+0:3557:563+1+1:36+0:25
3. Martin Hoset30:1711:28:131-2-1:36
2Bodø og Omegn IF Orientering 21:30:13+2:00
1. Øyvind Johan Olsen30:25130:251
2. Jesper Helliksrud25:552+0:1056:20100:00
3. Trygve Kongsbakk33:533+3:361:30:132+1+2:00+2:00
3Mo OK 11:30:17+2:04
1. Hilde Sofie Hansen31:503+1:2531:503+1:25
2. Ida Solli25:45157:352-1+1:15-0:10
3. Lars Solli32:422+2:251:30:173+1+2:04+0:49
4Bodø og Omegn IF Orientering 31:48:55+20:42
1. Anders Kure39:2410+8:5939:2410+8:59
2. Johanna Lovise Hunstad28:065+2:211:07:305-5+11:10+2:11
3. Marius Ekrem Finstad41:255+11:081:48:554-1+20:42+9:32
5Mo OK 21:52:08+23:55
1. Doris Stien Kaspersen36:124+5:4736:124+5:47
2. Oliver Larsen28:446+2:591:04:5640+8:36+2:49
3. Ole Morten Wie47:128+16:551:52:085+1+23:55+15:19
6Bodø og Omegn IF Orientering 81:56:15+28:02
1. Rasmus Andersen38:526+8:2738:526+8:27
2. Martin Finstad31:477+6:021:10:397+1+14:19+5:52
3. Bjørn Tore Winther45:366+15:191:56:156-1+28:02+13:43
7Bodø og Omegn IF Orientering 72:00:43+32:30
1. Torkel Irgens39:058+8:4039:058+8:40
2. Johanne Tjønndal35:139+9:281:14:1880+17:58+9:18
3. Morten Tjønndal46:257+16:082:00:437-1+32:30+14:32
8Super-mix2:03:03+34:50
1. Ingar Solberg41:5511+11:3041:5511+11:30
2. Janne Anita Nilsen33:078+7:221:15:029-2+18:42+7:12
3. Roy Solbakk48:019+17:432:03:038-1+34:50+16:08
9Bodø og Omegn IF Orientering 42:05:41+37:28
1. Leif Magne Eggestad38:587+8:3338:587+8:33
2. Regula Høsli52:3514+26:501:31:3314+7+35:13+26:40
3. Håvard Solbakken34:084+3:512:05:419-5+37:28+2:15
10SISO2:07:50+39:37
1. Erling Pedersendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Asbjørn Pedersen27:544+2:091:10:346+14:14
3. Jørn K Remlo57:1613+26:582:07:5010+4+39:37+25:23
11Bodø og Omegn IF orientering 52:13:09+44:56
1. Kenneth Viken39:069+8:4139:069+8:41
2. Marianne Pettersen44:5412+19:081:24:0010+1+27:40+18:59
3. Marte Fallbakken Berge49:0910+18:522:13:0911+1+44:56+17:16
12Tverlandet IL2:20:24+52:11
1. Per Høivaag38:375+8:1238:375+8:12
2. Vilde Wikevand Normann50:2913+24:431:29:0613+8+32:46+24:34
3. Benjamin August Viken51:1811+21:002:20:2412-1+52:11+19:25
13Mo OK 32:24:03+55:50
1. Mette Bjerve47:2813+17:0347:2814+17:03
2. Sigrid Lind41:1811+15:321:28:4612-2+32:26+15:23
3. Jan Kåre Vatne55:1712+24:592:24:0313+1+55:50+23:24
14Mo OK 42:45:08+1:16:55
1. Martin Kaspersen46:0212+15:3646:0213+15:37
2. Elsa Hauknes40:4810+15:031:26:5011-2+30:30+14:53
3. Eli Ringdalen1:18:1814+48:002:45:0814+3+1:16:55+46:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor