Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang 2018
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 1 september 2018

N-Åpen

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tuva R MarthinussenBodø og Omegn IF Orientering1:27:30+1:06:2151:28
Vilde MarthinussenBodø og Omegn IF Orientering1:27:47+1:06:3851:38
Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orientering44:03+22:5425:54
August Olai Karlsen55:38+34:2932:43
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering54:21+33:1231:58
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering54:43+33:3432:11
Tuva Olivia Karlsen55:06+33:5732:24
Lukas Menzoni21:0912:26

D-10

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristine Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering41:55+15:3324:39
Tamara JoelsenMo OK26:2215:30

H-10

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering29:0517:06

H11-12

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering21:169:14
2Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering32:59+11:4314:20

D13-14

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid LindMo OK45:4013:02
2Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering52:27+6:4714:59

H13-14

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benjamin August VikenTverlandet IL28:048:01
2Oliver LarsenMo OK32:51+4:479:23

D15-16

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida SolliMo OK49:0611:25
2Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering57:02+7:5613:15

H15-16

5 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering51:099:28
2Lars-Børge StrømsvikMeløy OK1:06:16+15:0712:16
3Per HøivaagTverlandet IL1:10:09+19:0012:59
4Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dina PettersenBodø og Omegn IF Orientering43:0018:41

H17-20

8 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering59:527:29
2Lars SolliMo OK1:02:02+2:107:45
3Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:06:12+6:208:16
4Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1:13:21+13:299:10
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:33:00+33:0811:37

D17-B

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette BjerveMo OK41:2811:50
2Vilde Wikevand NormannTverlandet IL49:58+8:3014:16
3Ingrid OxaasMo OK1:09:29+28:0119:51
4Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering2:13:50+1:32:2238:14

H17-B

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune StrømsvikMeløy OK44:2712:42
2Martin KaspersenMo OK50:19+5:5214:22
3Ronny MyhreIL Siso1:13:43+29:1621:03

H17-AK

5 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1:07:0212:24

D21

8 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1:11:308:56
2Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1:29:21+17:5111:10

H21

10 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering1:13:087:18
Fredrik DanielsenIL Tyrvingdiskvalifisert

D35

6 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering1:57:4918:24

H35

8 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1:23:1110:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1:32:55+9:4411:36

D45

5 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Sofie HansenMo OK55:1610:14
2Doris Stien KaspersenMo OK57:33+2:1710:39
3Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:07:27+12:1112:29

H45

6 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1:07:1010:29
2Jørn K RemloIL Siso1:07:15+0:0510:30
3Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1:07:50+0:4010:35
4Ole Morten WieMo OK1:09:42+2:3210:53
5Roy SolbakkValnesfjord IL1:09:54+2:4410:55
6Kenneth VikenTverlandet IL1:11:38+4:2811:11
7Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:12:31+5:2111:19
8Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1:16:56+9:4612:01
9Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:41:30+34:2015:51

D55

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Lise PettersenKorgen IL53:2612:25
2Eli RingdalenMo OK1:16:52+23:2617:52
3Liv Petersen-ØverleirMo OKbrutt

H55

5 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar SolbergOlderskog IL59:3011:01
2Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1:01:53+2:2311:27
3Jan Kåre VatneMo OK1:03:41+4:1111:47
4Ole Petter RundhaugMo OK1:26:52+27:2216:05
5Geir MoenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D65

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari PedersenIL Tyrving47:0913:28
2Elsa HauknesMo OK53:24+6:1515:15
3Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1:00:01+12:5217:08
4Karen Modell KringhaugValnesfjord IL1:23:00+35:5123:42
5Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H65

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering48:1711:13
2Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1:08:48+20:3116:00
3Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1:09:50+21:3316:14
4Asbjørn PedersenIL Siso1:11:00+22:4316:30

H75

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling PedersenIL Siso35:1510:04
2Richard KringhaugValnesfjord IL45:53+10:3813:06
3Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering54:20+19:0515:31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor