Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 2 - Bodø VGS

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 2 - Bodø VGS
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 24 april 2018

N-løype (1 km)

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering5:01+0:14
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering4:47
Eirik Bjørgo Hagen8:23+3:36
Jonatan Bolle Johnsen16:19+11:32
Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orientering9:19+4:32
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering11:59+7:12
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering24:48+20:01
Sverre Ottesen6:15+1:28
Hedda Utne Haukland5:13+0:26
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering5:48+1:01
Sander KarlsenBodø og Omegn IF Orientering4:59+0:12
Mira Hilde Eldby5:52+1:05
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering5:36+0:49

C-løype (1,5 km)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering9:56
2Kornelia NjållaTverlandet IL11:05+1:09
3Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering13:03+3:07
4Linnea BertheussenTverlandet ILdiskvalifisert

A-løype (2,5 km)

45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13:54
2Matej Bohac14:09+0:15
3Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering14:21+0:27
4Even NyhusNTNUI14:52+0:58
5Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering15:55+2:01
6Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering16:50+2:56
7Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering17:14+3:20
8Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering17:22+3:28
9Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering17:42+3:48
10Guro Heimstad KleivenBodø og Omegn IF Orientering17:44+3:50
11Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering18:10+4:16
12Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18:11+4:17
13Anders KureBodø og Omegn IF Orientering18:19+4:25
14Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering18:23+4:29
15Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering18:32+4:38
16Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18:33+4:39
17Kenneth VikenTverlandet IL18:52+4:58
18Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering18:58+5:04
19Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering18:58+5:04
20Per HøivaagTverlandet IL19:00+5:06
21Vilde Wikevand NormannTverlandet IL19:49+5:55
22Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering19:51+5:57
23Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering19:54+6:00
24Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering20:08+6:14
25Jørgen NjållaTverlandet IL20:09+6:15
26Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering20:35+6:41
27Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering22:06+8:12
28Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering22:23+8:29
29Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering24:42+10:48
30Andrea NjållaTverlandet IL25:24+11:30
31Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering25:49+11:55
32Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering26:26+12:32
33Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering27:49+13:55
34Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering28:05+14:11
35Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering28:43+14:49
36Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering29:34+15:40
37Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering31:17+17:23
38Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering32:17+18:23
39Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering32:47+18:53
40Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering35:17+21:23
41Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
42Magnus KrogstadTverlandet ILdiskvalifisert
43Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
44Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
45Amund Strømdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor