Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell, løp 1
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: lørdag 12 mai 2018

N-åpen

1 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maja BrennmoenVingelen IL19:3513:59
Kim-Andre KeimTynset IF16:4311:56
Vilde Lie-GranvoldKvikne IL32:5023:27
Endre SiscaloOs IL22:3616:08
Hanna SiscaloOs IL22:3816:10
Amalie StrandKvikne IL32:5123:27
Boror Sune   UlvanRøros IL22:3416:07
Kaja Staff ValstadNittedal OL17:4412:40

D -10

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren BrynhildsvollOs IL42:5022:32
Hedda HylenTynset IF1:02:3232:54
Aurora OldertrøenTynset IF49:2726:01
Ida Joanne OldertrøenTynset IF1:02:2432:50
Mina RamloOs IL43:0022:37
Bertine Tønder-NilsskogTynset IF1:02:2032:48
Maria sæther VerdeniusVingelen IL48:5925:46

D 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF21:2111:14
2Fanny Staff ValstadNittedal OL22:21+1:0011:45
3Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL22:29+1:0811:50

D 11-12N

1 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Goro EstensgårdAlvdal IL11:388:18
2Oda NymoenKvikne IL12:56+1:189:14
3Ida SchärerKvikne IL15:13+3:3510:52
4Tiril FonnåsTynset IF15:18+3:4010:55
5Eline Flaa SørensenKvikne IL15:20+3:4210:57
6Elise AaenTynset IF15:25+3:4711:00

D 13-14

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL28:238:36
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL32:15+3:529:46
3Guro SchjølbergTynset IF33:41+5:1810:12
4Ida HøsøienTynset IF35:23+7:0010:43
Astrid SchjølbergRøros ILdiskvalifisert

D 15-16

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie SchärerKvikne IL1:23:4616:06
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILdiskvalifisert

H -10

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingmar HilmarsenVingelen IL26:4514:04

H 11-12

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL22:2711:48
2Henrik HilmarsenVingelen IL25:53+3:2613:37

H 11-12N

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Tønder-NilsskogTynset IF29:3421:07
2Erling JordetTynset IF29:36+0:0221:08

H 13-14

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL31:149:27
2Bennet SauerOs IL44:33+13:1913:30
3Peder Angel Lundquist LangenOs IL45:05+13:5113:39
4Truls LunåsmoTynset IF48:27+17:1314:40

H 15-16

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF44:238:32
2Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL56:04+11:4110:46
3Vetle Meli NarjordOs IL57:33+13:1011:04

H 17-20

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF45:348:45

H 2C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads BergIL Nansen50:0126:19

D 2,5A

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun BækkenOs IL26:4810:43
2Anne Mette NormannTynset IF31:16+4:2812:30
3Sunniva Johaug RyenOs IL34:32+7:4413:48
4Solveig VingelenVingelen IL37:25+10:3714:58
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK41:13+14:2516:29
6Karin BredalslienIL Nansen42:46+15:5817:06
7Sigrid MeliOs IL43:00+16:1217:12
8Grete UrsetVingelen IL44:48+18:0017:55
9Ragnhild UtstumoVingelen IL1:07:52+41:0427:08

H 2,5A

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset IF21:518:44
2Ottar RyenOs IL30:32+8:4112:12
3Bjørn Ivar RyenVingelen IL31:13+9:2212:29
4Lars ButtingsrudVingelen IL31:54+10:0312:45
5Tor ØstvangOs IL32:46+10:5513:06
6Tore StubbeTynset IF35:36+13:4514:14
7Reidar MyliusÅlen IL35:38+13:4714:15
8Steinar SimensenOs IL43:14+21:2317:17
9Simen KalbækkenTynset IF50:59+29:0820:23
10Oddvar ErlienVingelen IL1:06:24+44:3326:33

D 3,5B

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF29:148:51
2Liv MeliIL Nansen31:24+2:109:30
3Britt Vangen SandvoldTynset IF33:52+4:3810:15
4Elisabeth EspelandTynset IF36:06+6:5210:56
5Anne Mette GrøtliKvikne IL36:45+7:3111:08
6Bente HortenVingelen IL41:06+11:5212:27
7Britt Laila NilsgårdRøros IL45:15+16:0113:42
8Marte Kvittum TangenTynset IF49:14+20:0014:55

H 3,5B

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per EngebakkenIL Nansen32:469:55
2Asmund PedersenTynset IF33:18+0:3210:05
3Harald ØstbyeElverum OK35:21+2:3510:42

D 5,5A

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne StaffNittedal OL48:409:21
2Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF50:20+1:409:40
3Sissel BolstadTynset IF1:16:43+28:0314:45

H 5,5A

5 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar ValstadNittedal OL37:557:17
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL40:29+2:347:47
3John SvergjaKvikne IL42:41+4:468:12
4Jon Arve U EngebakkenVingelen IL44:14+6:198:30
5Torger HøsøienTynset IF46:23+8:288:55
6Hans Arild SkjevdalRøros IL46:30+8:358:56
7Geir SchjølbergTynset IF48:27+10:329:19
8Ingar BrennmoenVingelen IL56:35+18:4010:52
9Terje SchjølbergRøros IL1:04:59+27:0412:29

Trim Mellom

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Leif JordetVingelen IL39:5612:06

Trim Kort

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bente NilsskogTynset IF1:02:3832:57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor