Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 2 mai 2018

D 17-

2 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliGjø-Vard OL15:536:45
2Stine Frogner TømmervoldHamar OK17:54+2:017:37
3Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18:10+2:177:43
4Ida HjorthGjø-Vard OL18:23+2:307:49
5Charlotte EideGjø-Vard OL21:46+5:539:15
6Marte Frogner TømmervoldHamar OK22:47+6:549:41
7Synne SolbergGjø-Vard OL24:24+8:3110:22
8May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL24:40+8:4710:29
Hildegunn LindstadOL Toten-Trollikke startet

N-åpen

1 310 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Julian ByfugllienGjø-Vard OL20:5115:54
0Daniel EgediusGjø-Vard OL8:28+-12:236:27
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll11:31+-9:208:47
0Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering27:40+6:4921:07
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering25:29+4:3819:27
0Johannes HøieGjø-Vard OL10:20+-10:317:53
0Eline KravdalGjø-Vard OL17:25+-3:2613:17
0Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL17:47+-3:0413:34
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL20:44+-0:0715:49
0Selma KvammeOL Toten-Troll13:02+-7:499:56
0Andreas KvikstadGjø-Vard OL14:56+-5:5511:23
0Peder MoOL Toten-Troll13:33+-7:1810:20
0Eskil PrytzGjø-Vard OL17:20+-3:3113:13
0Isak RimeGjø-Vard OL15:49+-5:0212:04
0Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering27:09+6:1820:43
0Karoline RøysheimGjø-Vard OL21:03+0:1216:04
0Sondre RøysheimGjø-Vard OL18:50+-2:0114:22
0Andreas SkistadGjø-Vard OL18:33+-2:1814:09
0Daniel SkistadGjø-Vard OL18:43+-2:0814:17
0Tobias SkoglundGjø-Vard OL20:12+-0:3915:25
0Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL25:03+4:1219:07
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL31:51+11:0024:18
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL15:07+-5:4411:32
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL14:40+-6:1111:11
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet

D -12

1 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL11:509:10
2Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering18:27+6:3714:18
3Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering18:33+6:4314:22
3Emilie StenbrendenGjø-Vard OL18:33+6:4314:22
5Therese HolmenSnertingdal IF Orientering19:53+8:0315:24
6Helene KokslienSnertingdal IF Orientering20:33+8:4315:55

H -12

1 290 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL8:466:47
2Daniel EgediusGjø-Vard OL8:47+0:016:48
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll10:12+1:267:54
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll10:57+2:118:29
5Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL14:00+5:1410:51
6Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL19:38+10:5215:13
7Mats LigaardenGjø-Vard OL19:40+10:5415:14

D 13-16

1 710 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK12:147:09
2Emma Bangstad BergersenHamar OK12:38+0:247:23
3Marie KravdalGjø-Vard OL12:45+0:317:27
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL13:08+0:547:40
5Emma Visted-HansenGjø-Vard OL13:35+1:217:56
6Caroline EideGjø-Vard OL19:09+6:5511:11
7Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering23:09+10:5513:32
8Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL23:17+11:0313:36
9Ylva LyshaugSnertingdal IF Orientering24:20+12:0614:13
Sofie ForbergGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-16

1 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL11:386:48
2Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering14:56+3:188:43
3Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll20:28+8:5011:58
4Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering21:39+10:0112:39

D 40-

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit BergsetGjø-Vard OL22:389:37
2Eli StensliLøten o-lag28:11+5:3311:59
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 50-

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirin LodgaardByåsen IL19:228:14
2Hege SolerødGjø-Vard OL19:28+0:068:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vanja StaffOL Toten-Troll20:09+0:478:34
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering20:29+1:078:42
5Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll23:00+3:389:47

D 60-

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL24:5410:35

H 17-

2 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudOL Toten-Troll13:145:37
2Elias ØhmanGjø-Vard OL13:23+0:095:41
3Matthias LeibundgutOLV Hindelbank14:44+1:306:16
4Olav SveumGjø-Vard OL18:26+5:127:50
5Håvard GjestvangOL Toten-Troll20:08+6:548:34
6Markus KvammeOL Toten-Troll39:25+26:1116:46
Jakob MoOL Toten-Trolldiskvalifisert
Sigurd KvammeOL Toten-Trollikke startet

H 40-

2 350 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin ØhmanGjø-Vard OL15:126:28
2Øyvind LienGjø-Vard OL15:16+0:046:29
3Sigmund HansenGjø-Vard OL16:03+0:516:49
4Anders SollienOL Toten-Troll16:11+0:596:53
5Håvard KvammeOL Toten-Troll17:10+1:587:18
6Lars LodgaardRaufoss IL Orientering17:44+2:327:32
7Trond FlaskerudOL Toten-Troll21:33+6:219:10
8Even ErlienGjø-Vard OL22:05+6:539:23
9Roar SkoglundGjø-Vard OL24:33+9:2110:26
10Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering27:19+12:0711:37
11Espen TorsethGjø-Vard OL29:44+14:3212:39

H 50-

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll15:486:43
2Bjarte LindstadOL Toten-Troll18:58+3:108:04
3Kristian StorsveenLøten o-lag22:15+6:279:28
4Herman BakkeLøten o-lag25:53+10:0511:00
5Trond Ivar TømmervoldHamar OK28:31+12:4312:08

H 60-

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola BroxOL Toten-Troll18:447:58
2Frode BergersenHamar OK19:55+1:118:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Erik HasliSnertingdal IF Orientering24:29+5:4510:25

A-åpen

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL14:416:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor