Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup løp 1 TYNSET

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 1 TYNSET
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 18 april 2018

N-åpen

1 280 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Martine Røed FeragenTynset IF16:4613:05
0Erlend Mikkelsen StokkeTynset IF14:28+-2:1811:18
0Astrid NygårdTynset IF20:40+3:5416:08
0Brynhild NygårdTynset IF19:15+2:2915:02
0Ingjerd NygårdTynset IF20:49+4:0316:15
0Ingrid Amalie SæterVingelen IL19:24+2:3815:09
0Phillip Bjørnstad TuvengTynset IF16:35+-0:1112:57
0Arild VikTynset IF13:00+-3:4610:09
0Vebjørn Horten VikTynset IF15:14+-1:3211:54

D -10

1 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aurora OldertrøenTynset IF12:419:54
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF13:17+0:3610:22
0Anna Østgårdstrøen RyenIL Nansen26:27+13:4620:39
0Anny Østgårdstrøen RyenIL Nansen26:40+13:5920:50

H -10

1 280 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Andreas Odde HolmenTynset IF16:5413:12
0Erik TangenTynset IF22:05+5:1117:15
0Petter Motrøen TrøanVingelen IL18:32+1:3814:28

D 11-12

1 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF11:028:37
2Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL13:30+2:2810:32
3Maria Sæther VerdeniusVingelen IL14:14+3:1211:07
4Eline Rød FeragenTynset IF19:44+8:4215:25
5Guro Mikkelsen StokkeTynset IF22:31+11:2917:35

H 11-12

1 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jakob Sæter JordetVingelen IL19:0014:50

D 13-14

1 810 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL12:116:43
2Guro SchjølbergTynset IF14:02+1:517:45
3Ida HøsøienTynset IF21:07+8:5611:40
4Carina Marie NarvesenOs IL25:56+13:4514:19
Andrea Sæther VerdeniusVingelen ILikke startet

H 13-14

1 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Truls LunåsmoTynset IF18:2210:08
2Simon DirfeldtOs IL24:40+6:1813:37
3Ola Håvar Sæter JordetVingelen IL34:41+16:1919:09

D 15-16

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL21:319:14

H 15-16

2 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF14:386:16
2Jakob HøsøienTynset IF16:16+1:386:58
3Sebastian Rød FeragenTynset IF16:26+1:487:03
4Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL24:10+9:3210:22

D 17-

2 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit ØstvangVingelen IL15:286:38
2Guri SandvoldTynset IF17:57+2:297:42
3Jorun BækkenOs IL22:06+6:389:29

H 17-

2 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF13:435:53
2Hallstein B. OftenTynset IF15:36+1:536:41
3Jon Arve U EngebakkenVingelen IL15:58+2:156:51
4Magnus Fjerdingen MoanRøros IL17:15+3:327:24
5Kjetil ThoresenTynset IF20:45+7:028:54
Asgeir EspelandTynset IFikke startet

D 40-

2 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK15:356:39
2Liv MeliIL Nansen18:07+2:327:44
3Sissel BolstadTynset IF18:57+3:228:05
4Birgit Wikan BergNord-Østerdal OK21:01+5:268:58
5Bente HortenVingelen IL21:05+5:309:00
6Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF21:08+5:339:01
7Britt Laila NilsgårdRøros IL23:25+7:5010:00
8Elisabeth EspelandTynset IF23:49+8:1410:10
9Anne Mette NormannTynset IF26:30+10:5511:19
10Marit Eggen NyaasTynset IF27:35+12:0011:47
11Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK32:43+17:0813:58

H 40-

2 340 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Jacob VerdeniusVingelen IL14:136:04
2Harald SvergjaKvikne IL14:50+0:376:20
3Hans Arild SkjevdalRøros IL15:06+0:536:27
4Petter GullikstadRøros IL15:24+1:116:34
5Frode SjøvoldRøros IL15:31+1:186:37
6Leif Arne NytrøenTynset IF16:14+2:016:56
7Atle BergNord-Østerdal OK16:34+2:217:04
8Geir SchjølbergTynset IF17:23+3:107:25
Torger HøsøienTynset IFdiskvalifisert

D 60-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kari OsmoenOs ILbrutt

H 60-

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald ØstbyeElverum OK12:598:06

D 70-

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL21:0813:12
2Sigrid MeliOs IL28:27+7:1917:46
3Anne Marie HågensenOs IL32:55+11:4720:34

H 70-

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore StubbeNord-Østerdal OK16:2610:16
2Johan Arnt JohansenTynset IF18:55+2:2911:49
3Steinar SimensenOs IL20:25+3:5912:45
4Erik HågensenOs IL28:13+11:4717:38
5Mads BergIL Nansen30:59+14:3319:21
Oddvar ErlienVingelen ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor