Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 1 - Rønvik skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 1 - Rønvik skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 17 april 2018

N-løype (1 km)

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering10:44+6:44
Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orientering13:03+9:03
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering7:04+3:04
Ottesen SverreBodø og Omegn IF Orientering4:20+0:20
Sander KarlsenBodø og Omegn IF Orientering4:00
Didriksen AleksanderUkjent13:27+9:27
Stoltenberg ImreBodø og Omegn IF Orientering6:42+2:42

C-løype (1,5 km)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea BertheussenTverlandet IL12:10
2Kornelia NjållaTverlandet IL12:18+0:08
3Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering14:32+2:22
4Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering14:52+2:42

A-løype (2,5 km)

43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12:33
2Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering12:51+0:18
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering13:32+0:59
4Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering14:20+1:47
5Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering14:29+1:56
6Even NyhusNTNUI15:45+3:12
7Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering15:50+3:17
8Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering15:50+3:17
9Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering16:01+3:28
10Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering16:08+3:35
11Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering16:14+3:41
12Guro Heimstad KleivenBodø og Omegn IF Orientering16:21+3:48
13Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering16:25+3:52
14Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering16:26+3:53
15Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering16:33+4:00
16Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering16:43+4:10
17Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering16:44+4:11
18Kenneth VikenTverlandet IL17:13+4:40
19Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering17:24+4:51
20Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering17:35+5:02
21Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering17:36+5:03
22Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering17:48+5:15
23Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering18:57+6:24
24Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering18:58+6:25
25Vilde Wikevand NormannTverlandet IL19:16+6:43
26Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering19:28+6:55
27Endre W NormannTverlandet IL19:36+7:03
28Krogstad MagnusTverlandet IL19:38+7:05
29Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering19:38+7:05
30Andrea NjållaTverlandet IL20:16+7:43
31Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering20:17+7:44
32Benjamin August VikenTverlandet IL21:18+8:45
33Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering22:03+9:30
34Jørgen NjållaTverlandet IL22:11+9:38
35Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering23:33+11:00
36Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering25:43+13:10
37Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering26:29+13:56
38Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering26:51+14:18
39Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering28:48+16:15
40Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering31:39+19:06
41Bjørn Tore OlsenBodø og Omegn IF Orientering34:47+22:14
42Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering37:48+25:15
43Martin HosetNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor