Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 3 Husabø

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 3 Husabø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 7 mai 2018

D 11-12

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK16:1510:09
2Synne Skeie PettersonEgersund OK19:08+2:5311:57
Ada C StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 13-16

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKikke startet

H 11-12

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SkeieEgersund OK20:1312:38
2Odin HorpestadEgersund OK22:56+2:4314:20

H 13-16

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK19:3710:19
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering24:47+5:1013:02
3Ole Andre BrandsbergEgersund OK42:34+22:5722:24

Damer - mellomlang løype

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK19:2510:13
2Hilde HetlandEgersund OK22:03+2:3811:36
3Monica HorpestadEgersund OK23:04+3:3912:08
4Celina Iversen ÅseEgersund OK27:02+7:3714:13
5Julie PuntervoldEgersund OK31:39+12:1416:39
6Ingunn VoilåsEgersund OK33:22+13:5717:33
Ingunn VoilåsEgersund OKikke startet

Damer - lang løype

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane M HellandEgersund OK29:5011:02
Jorunn HadlandEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK18:379:47
2Alexander HorpestadEgersund OK22:00+3:2311:34
3Trond Sigurd FotlandEgersund OK22:02+3:2511:35
4Steinar HorpestadEgersund OK22:19+3:4211:44
5Sindre Skeie PettersonEgersund OK22:21+3:4411:45
6Frank HansenEgersund OK23:25+4:4812:19
7Per HadlandEgersund OK23:29+4:5212:21
8Olav HellandEgersund OK26:55+8:1814:10
9Odd GarpestadEgersund OK29:37+11:0015:35
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OKikke startet

Herrer - lang løype

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK27:2910:10
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering28:18+0:4910:28
3Nils Tore PuntervoldEgersund OK28:32+1:0310:34
4Jørgen HetlandEgersund OK31:15+3:4611:34
Harald KlippenbergEgersund OKikke startet

Nybegynnerløype

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus HellandEgersund OK18:5715:47
2Maiken FuruløkkenEgersund OK19:37+0:4016:20
3Ruben  HellandEgersund OK19:38+0:4116:21
3Emil HestnesEgersund OK19:38+0:4116:21
5Anders  FuruløkkenEgersund OK21:53+2:5618:14
6Emil Fotland KolstøEgersund OK22:30+3:3318:45
7Vilde PuntervoldEgersund OK22:36+3:3918:50
8Andreas B LeidlandEgersund OK26:02+7:0521:41
9Marius B. LeidlandEgersund OK50:51+31:5442:22
10Andreas LeilandEgersund OK52:15+33:1843:32
Markus M. HellandEgersund OKikke startet
Ruben M. HellandEgersund OKikke startet
Erik Aarstad TorgersenEgersund OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor