Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Langeland Skisenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Langeland Skisenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 30 mai 2018

Førde IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsA-lang menn (10)50:588:13
1Daniel Høyer IversenA-kort menn (6)45:3611:07
1Dorte GytriA-kort kvinner (2)1:07:0716:22
1Leivolav HagenC-løype menn (4)23:389:27
1Anja HoleC-løype kvinner (2)24:049:37
2Trygve Nummedal OsA-kort menn (6)46:46+1:1011:24
2Vegar HoleC-løype menn (4)26:44+3:0610:41
2Anita E. HoleC-løype kvinner (2)30:06+6:0212:02
3Håkon GrønliA-kort menn (6)48:46+3:1011:53
3Egil NestandeC-løype menn (4)29:50+6:1211:56
4Marius DalinA-lang menn (10)1:09:26+18:2811:11
5Ola HegrenesA-lang menn (10)1:13:09+22:1111:47
5Kurt GrønliA-kort menn (6)1:04:21+18:4515:41
6Knut Even HoleA-kort menn (6)1:17:50+32:1418:59
7Torodd OsA-lang menn (10)1:19:33+28:3512:49
9Vegar HegrenesA-lang menn (10)1:23:25+32:2713:27
Håvard Andre Gausvik OppedalN-løype menn (4)47:0733:39
Mats Johan Gausvik OppedalN-løype menn (4)11:338:15
Mira OppedalN-løype kvinner (3)13:049:20
Lena StrandN-løype kvinner (3)28:4320:30
Gunnar GytriA-lang menn (10)diskvalifisert
Brita Eilertsen GrønliA-kort kvinner (2)diskvalifisert

Gaular IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Andre HaugsbøA-lang menn (10)1:14:08+23:1011:57

IL Tambarskjelvar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Norvald OspehaugA-lang menn (10)1:08:13+17:1511:00
4Anders Mallasvik OsC-løype menn (4)31:41+8:0312:40

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jostein FredlyA-lang menn (10)1:19:46+28:4812:51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Helene SøreideA-lang kvinner (1)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Emil Olai Gausvik OppedalN-løype menn (4)19:0513:37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Even Leknes ÅrdalN-løype menn (4)27:2219:32

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Meida GirzadaiteN-løype kvinner (3)28:4520:32

Tambarskjelvar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eigil InstebøA-lang menn (10)1:03:03+12:0510:10

Tambarskjelvar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Åsmund BerthelsenA-kort menn (6)1:03:04+17:2815:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor