Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Jølster Skisenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Jølster Skisenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 23 mai 2018

A-lang menn

3 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL33:399:43
2Gunnar GytriFørde IL35:10+1:3110:09
3Kristian ÅrdalNOTEAM35:13+1:3410:10
4Daniel Høyer IversenNOTEAM36:55+3:1610:40
5Marius DalinFørde IL37:55+4:1610:57
6Tor Christopher FinkFørde IL37:56+4:1710:57
7Torodd OsFørde IL40:50+7:1111:48
8Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar43:16+9:3712:30
9Jostein FredlyNOTEAM49:30+15:5114:18
10Åsmund BerthelsenTambarskjelvar IL57:39+24:0016:39
11Fabian BergquistFørde IL1:01:16+27:3717:42
Helge ScheiFørde ILikke startet

A-lang kvinner

3 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tine Hjelseth LarsenNOTEAM53:0515:20
2Dorte GytriFørde IL1:00:39+7:3417:31

A-kort menn

2 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL24:599:47
2Vegar HoleFørde IL31:45+6:4612:27
3Sverre AasenFørde IL33:38+8:3913:11
4Kurt GrønliFørde IL33:41+8:4213:12
5Egil NestandeFørde IL34:01+9:0213:20
6Knut Even HoleFørde IL37:14+12:1514:36
7Johan Husevåg-LobbenFørde IL37:34+12:3514:43
8Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL37:48+12:4914:49

A-kort kvinner

2 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL28:5211:19
2Stine Woll AasenNOTEAM35:15+6:2313:49
3Helene SøreideNOTEAM42:45+13:5316:45
4Anita E. HoleFørde IL45:48+16:5617:57
5Brita Eilertsen GrønliFørde IL47:54+19:0218:47

C-løype menn

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar33:3214:38
Jonatan VengenNOTEAMdiskvalifisert
Tobias ØsterbøFørde ILdiskvalifisert
Isak Lunde BrattebøFørde ILikke startet
Olai Lunde BrattebøFørde ILikke startet

C-løype kvinner

2 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mira OppedalNOTEAM1:24:5737:05
Tilde VengenNOTEAMdiskvalifisert

N-løype menn

1 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Birk HaugerJølster ILfullført
Erlend Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Håvard Andre Gausvik OppedalFørde ILfullført
Mattis HaugerNOTEAMdiskvalifisert
Emil Olai Gausvik OppedalNOTEAMdiskvalifisert
Mats Johan Gausvik OppedalFørde ILdiskvalifisert

N-løype kvinner

1 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ann Kristin KusslidFørde ILfullført
Elisabeth KusslidFørde ILfullført
Madelen Sjåstad LøsetJølster ILfullført
Lena StrandFørde ILfullført
Mathilde  SundeNOTEAMfullført
Leonora VengenNOTEAMfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor