Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Ultralang Nordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Ultralang Nordland
Arrangørorganisasjoner: Herringen IL / Olderskog IL
Dato: søndag 10 juni 2018

Bleikvassli IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arvid KongsliH 75- (1)2:00:5327:13

Bodø og Omegn IF Orientering

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirill Pettersen BuvikD 35- (1)1:20:199:39
1Per RekkedalH 65- (2)1:01:1111:47
1Arild HegrebergH 55- (5)1:05:379:04
1Øyvind Johan OlsenH 15-16 (2)1:24:3311:41
1Kaja Samuelsen SkiriD 17-20 (2)1:41:3112:12
1Marit Wenseth KureD 17-A kort (1)1:05:5412:41
1Lars ReitanH 45- (2)1:22:259:55
1Rasmus AndersenH 35- (1)3:15:4816:33
2Trygve KongsbakkH 17-20 (5)1:51:45+3:089:27
2Steve SamuelsenH 55- (5)1:06:39+1:029:13
2Leif Magne EggestadH 65- (2)1:03:26+2:1512:13
2Martin HosetH 21- (3)1:50:43+28:378:09
2Marianne PettersenD 17-B (5)1:23:08+0:3218:43
2Jesper HelliksrudH 15-16 (2)1:35:42+11:0913:14
3Espen Samuelsen SkiriH 17-20 (5)1:55:53+7:169:48
3Katrine KalvigD 17-B (5)1:25:57+3:2119:21
4Håvard SolbakkenH 17-20 (5)2:23:31+34:5412:08
4Dag SkoganH 55- (5)2:00:37+55:0016:40
5Janne Anita NilsenD 17-B (5)1:31:07+8:3120:31
Anna Elisabeth SkålsvikD -10 (1)31:5017:06
Eirik Bjørgo HagenH -10 (2)1:13:1639:23
Nikolai PettersenH -10 (2)27:4314:54

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Yngve SkogstadH 21- (3)1:22:066:02

Herringen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trygve HinesH 13-14 (1)1:28:4219:58
1Therese GranhaugD 13-14 (1)1:33:0520:57
Emil Amadeus BjørkåsN-åpen (2)fullført
Lydia SkoglyN-åpen (2)fullført

Korgen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenD 55- (3)1:04:4812:29

Mo OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Doris Stien KaspersenD 45- (1)1:37:2613:28
1Ida SolliD 15-16 (1)1:32:3817:50
1Ingvild Oxaas WieD 17-B (5)1:22:3618:36
1Even-Johan KaspersenH 17-20 (5)1:48:379:11
1Martin KaspersenH 17-B (1)1:19:2017:52
2Ole Morten WieH 45- (2)1:38:27+16:0211:50
2Eli RingdalenD 55- (3)1:30:51+26:0317:30
2Eli KolstadD 17-20 (2)1:47:57+6:2612:59
3Wenche HjelmsethD 55- (3)1:50:56+46:0821:22
3Jan Kåre VatneH 55- (5)1:42:09+36:3214:07
4Mette BjerveD 17-B (5)1:30:01+7:2520:16
3Håvard MølnåsH 21- (3)diskvalifisert
5Ole Petter RundhaugH 55- (5)diskvalifisert
5Lars SolliH 17-20 (5)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor