Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Filefjellmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Filefjellmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Tyin-Filefjell Orienteringsklubb
Dato: lørdag 28 juli 2018

7.5 km A-nivå

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn HøllelandFana IL52:22
2Peter GisholtFossum IF54:15+1:53
3Øivind AunøienOK Fjell55:55+3:33
4Roald HopsnesFana IL56:26+4:04
5Neil MarstonHemsedal IL57:42+5:20
6Gunhild Rogne HallandNydalens SK57:44+5:22
7Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL57:47+5:25
8Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett59:00+6:38
9Petr 2002 JanasSK Praga1:00:19+7:57
10Nils Harald StaffOL Toten-Troll1:02:48+10:26
11Anders Skjævestad1:03:00+10:38
11Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering1:03:00+10:38
13Petr 1971 JanasSK Praga1:03:35+11:13
14Helge RosenlundVaregg Fleridrett1:03:50+11:28
15Onno VerberneOL Toten-Troll1:03:53+11:31
16Vendula SramkovaHemsedal IL1:07:07+14:45
17Tore Svein NeseAskøy OL1:09:02+16:40
18Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett1:18:56+26:34
19Knut SkjesetVang OL1:24:33+32:11
20Vanja StaffOL Toten-Troll1:26:33+34:11
21Ingrid RavnanOL Toten-Troll1:28:27+36:05
22Ivar HostadVaregg Fleridrett1:28:42+36:20
23Marita HernandezOL Toten-Troll1:29:00+36:38
24Morten JohannessenRøyken OL1:32:49+40:27
25Line Drange RuudRøyken OL1:37:28+45:06
26Solveig HopsnesFana IL2:12:10+1:19:48
Tage RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Einar GisholtFossum IFikke startet
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

4.5 km A-nivå

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin BalchenOddersjaa SSK39:22
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering40:46+1:24
3Martine SkjelsvikLillehammer OK47:44+8:22
4Sindre GisholtFossum IF49:45+10:23
5Elise GisholtFossum IF51:19+11:57
6Rikke Nygaard MonradFIF Hillerød51:53+12:31
7Knut G KarlsenHeming Orientering54:21+14:59
8Per VoldFana IL56:33+17:11
9Mette RogneVaregg Fleridrett58:22+19:00
10Vidar BerteigIL GeoForm58:58+19:36
11Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering1:01:06+21:44
12Eivind StrandenesFana IL1:01:37+22:15
13Tormod DahlenRingerike OL1:01:54+22:32
14Per VikaneFana IL1:06:56+27:34
15Marie HopsnesFana IL1:12:17+32:55
16Andrea Hennø HaugenFana IL1:12:55+33:33
17Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL1:13:16+33:54
18Adam JanasSK Praga1:16:14+36:52
19Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1:19:53+40:31
20Eva Macody LundVaregg Fleridrett1:23:14+43:52
21Sharon BroadwellIL GeoForm1:32:07+52:45
22Astrid OrmbergFana IL1:35:55+56:33
23Kristin HopsnesFana IL2:10:21+1:30:59
24Dorthea Hennø HaugenFana IL2:10:29+1:31:07
Jan Olav OrmbergFana ILikke startet
Tone RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

2.5 km B/C-nivå

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK27:41
2Hilde Marit HøllelandFana IL31:17+3:36
3Karl Anton UndelandSturla, IF41:48+14:07
4Olav Talle45:34+17:53
5Atle MarøenGneist, IL54:07+26:26
6Merete UndelandSturla, IF55:47+28:06
7Emma Nygaard MonradFIF Hillerød1:00:39+32:58
8Barbora JanasovaSK Praga1:04:24+36:43
Jørund Vandvikikke startet

1.5 km N-nivå

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK26:02
Johan Gjerstad47:00
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL27:21
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL14:21
Magnus Hennø HaugenFana IL22:05
Ida HopsnesFana IL24:52
Ronia Robin MarstonHemsedal IL27:39
Jøran Lien MollandSogndal IL29:26
Ida Nygaard MonradFIF Hillerød31:16
Signe Drange RuudRøyken OL32:52
Simen ÅnensenOppsal Orientering18:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor