Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup finale - Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 11 september 2018

Herrer 17-59

3 280 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)26:588:13
2Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering28:06+1:088:34
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)29:34+2:369:00
4Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL29:50+2:529:05
5Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)29:57+2:599:07
6Erik LimaGanddal IL31:01+4:039:27
7Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)31:06+4:089:28
8Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)31:17+4:199:32
9Oddvar TaksdalGanddal IL31:49+4:519:42
10Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb32:02+5:049:45
11Morten Bjerga SundliGanddal IL32:26+5:289:53
12Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)32:57+5:5910:02
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering35:41+8:4310:52
14Trond LamarkGanddal IL36:58+10:0011:16
15Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb38:43+11:4511:48
16Jørgen BreivoldGanddal IL39:46+12:4812:07
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb41:25+14:2712:37
18Lars Terje VaalandGanddal IL59:28+32:3018:07
19Ove OalandGanddal IL1:04:49+37:5119:45
Joar EilevstjønnGanddal ILdiskvalifisert
Geir FrøytlogEgersund OKdiskvalifisert
Jakob KarlsenGanddal ILdiskvalifisert
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Gunnar PettersonEgersund OKikke startet
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer 17-59

3 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL30:119:12
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL32:44+2:339:58
3Nora SvendsenGanddal IL38:54+8:4311:51
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL42:05+11:5412:49
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb43:43+13:3213:19
6Ann Karin TjørhomGanddal IL50:01+19:5015:14
7Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)50:32+20:2115:24
8Inger Tone NygårdEgersund OK54:35+24:2416:38
9Mariann SveinsvollGanddal IL57:39+27:2817:34
10Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1:19:58+49:4724:22
Ragnhild AuglændGanddal ILikke startet
Vibeke LamarkGanddal ILikke startet
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubbikke startet

H15-16

2 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Nybak UrdalGanddal IL36:2513:03
2Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)37:55+1:3013:35
3Thomas Barvik MælandGanddal IL43:16+6:5115:30
4Elias EidsvågGanddal IL43:20+6:5515:31
5Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL51:41+15:1618:31
Markus Andreas BreivoldGanddal ILdiskvalifisert
Tobias RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Ole Kristian TaksdalGanddal ILikke startet
Sindre Skeie PettersonEgersund OKikke startet

D15-16

2 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb27:179:46
2Ingrid LamarkGanddal IL32:09+4:5211:31
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32:20+5:0311:35
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbikke startet

Nybegynner

1 750 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)17:3310:01
2Oskar SletvoldÅlgård Orientering19:34+2:0111:10
3Pernille BreivoldGanddal IL23:44+6:1113:33
4Berge Van ZantenSandnes IL (Rogaland)25:14+7:4114:25
5Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)26:07+8:3414:55
6Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)27:08+9:3515:30
7Lea StokkelandÅlgård Orientering28:42+11:0916:24
8Tea StokkelandÅlgård Orientering28:48+11:1516:27
9Sondre SvihusGanddal IL30:24+12:5117:22
10Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)31:57+14:2418:15
11Frida RichterSandnes IL (Rogaland)31:58+14:2518:16
12Ada SvarstadSandnes IL (Rogaland)32:10+14:3718:22
13Inger RothGanddal IL51:29+33:5629:25
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)ikke startet

B-åpen

2 480 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)31:4412:47
2Alexander HorpestadEgersund OK36:06+4:2214:33
3Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)41:04+9:2016:33
4Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)41:09+9:2516:35
5Maria Nilsson RøddeGanddal IL47:52+16:0819:18
6Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)50:56+19:1220:32
7Hilde HetlandEgersund OK55:11+23:2722:15
8Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb1:04:22+32:3825:57
Miriam VaalandGanddal ILdiskvalifisert
Kristin BarvikGanddal ILikke startet
Pernille HovstadGanddal ILikke startet
Miriam VaalandGanddal ILikke startet
Anna Alexandra WirowskiGanddal ILikke startet
Julie PuntervoldEgersund OKikke startet

Herrer over 59

2 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SvihusGanddal IL40:3214:31
2Knut SkjævelandGanddal IL42:07+1:3515:05
3Erling MaulandGanddal IL42:16+1:4415:08
4Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb43:03+2:3115:25
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb43:20+2:4815:31
6Terje StokkelandÅlgård Orientering50:03+9:3117:56
7Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb51:09+10:3718:20
Paul Terje HaarrGanddal ILikke startet
Jan Inge LundeGanddal ILikke startet

Damer over 59

2 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56:3520:16
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57:57+1:2220:46
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb59:12+2:3721:13

D13-14

2 480 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)26:4410:46
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)27:16+0:3210:59
3Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)28:32+1:4811:30
4Anna TaksdalGanddal IL28:50+2:0611:37
5Alida OftedalÅlgård Orientering30:19+3:3512:13
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)40:33+13:4916:21
7Hilde OhrGanddal IL41:22+14:3816:40
8Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)46:31+19:4718:45
9Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1:07:28+40:4427:12
Thea Beate PuntervoldEgersund OKikke startet

H13-14

2 480 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)22:429:09
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb23:01+0:199:16
3Edvin AakreEgersund OK23:25+0:439:26
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)24:15+1:339:46
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)24:19+1:379:48
6Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)24:25+1:439:50
7Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)24:26+1:449:51
8Øyvind LamarkGanddal IL24:53+2:1110:02
9Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)25:08+2:2610:08
10Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)25:34+2:5210:18
11Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)28:45+6:0311:35
12Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)29:44+7:0211:59
13Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)31:27+8:4512:40
14Erlend BremnesGanddal IL31:29+8:4712:41
15Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)31:44+9:0212:47
16Aksel DommersnesGanddal IL39:25+16:4315:53
17Fredrik HovstadGanddal IL1:00:34+37:5224:25
18Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL1:03:59+41:1725:47
Samuel A StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

C-Åpen

2 060 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)22:3610:58
2Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb23:17+0:4111:18
3Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb23:46+1:1011:32
4Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)33:19+10:4316:10
5Silje BergeSandnes IL (Rogaland)45:56+23:2022:17
Gry Stangeland LundeGanddal ILdiskvalifisert
Grete Stokke SeljeskogGanddal ILdiskvalifisert

D11-12

2 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering20:359:59
2Julie M HellandEgersund OK21:21+0:4610:21
3Norah BreivoldGanddal IL26:13+5:3812:43
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)26:45+6:1012:59
5Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)27:03+6:2813:07
6Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)33:15+12:4016:08

H11-12

2 060 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)16:318:01
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)16:41+0:108:05
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19:22+2:519:24
4Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)22:34+6:0310:57
5Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)25:18+8:4712:16
6Marius RøddeGanddal IL25:22+8:5112:18
7Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)26:16+9:4512:45
8Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)26:28+9:5712:50
9William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)27:04+10:3313:08
10Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL35:19+18:4817:08
11Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)45:56+29:2522:17
12Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)55:03+38:3226:43
Tobias SletvoldÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Arve LundeGanddal ILikke startet
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D10

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren OftedalÅlgård Orientering31:4815:26
2Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)33:20+1:3216:10

H10

2 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)22:4411:02
2Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)23:42+0:5811:30
3Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)45:23+22:3922:01
4Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)45:59+23:1522:19
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor