Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 4 - Grudaskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 20 august 2018

Damer - mellom løype

2 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde OhrGanddal IL24:0510:39
2Norah BreivoldGanddal IL26:45+2:4011:50
3Kristin BreivoldGanddal IL27:13+3:0812:02
4Toril DahleGanddal IL29:43+5:3813:08
5Kristin BarvikGanddal IL31:07+7:0213:46
6Pernille HovstadGanddal IL33:41+9:3614:54
7Maria Nilsson RøddeGanddal IL34:22+10:1715:12
8Gry Stangeland LundeGanddal IL37:57+13:5216:47
Anna Alexandra WirowskiGanddal ILikke startet

Damer - lang løype

3 790 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL30:508:08
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL33:54+3:048:56
3Anna TaksdalGanddal IL35:39+4:499:24
4Vibeke LamarkGanddal IL37:30+6:409:53
5Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL39:43+8:5310:28
6Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41:40+10:5010:59
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb46:08+15:1812:10
8Mariann SveinsvollGanddal IL57:31+26:4115:10
9Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb58:10+27:2015:20
Kristin SkadsemGanddal ILikke startet

Herrer - mellom løype

2 260 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend BremnesGanddal IL20:148:57
2Bjarne GimreGanddal IL24:01+3:4710:37
3Jan Inge LundeGanddal IL25:12+4:5811:09
4David Jess LinjordGanddal IL29:27+9:1313:01
5Arve LundeGanddal IL29:38+9:2413:06
6Anders Jess LinjordGanddal IL30:05+9:5113:18
7Fredrik HovstadGanddal IL31:08+10:5413:46
8Marius RøddeGanddal IL32:57+12:4314:34
9Kristoffer TveitGanddal IL34:44+14:3015:22
10Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL38:56+18:4217:13
11Peder OrstadGanddal IL41:18+21:0418:16
Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
Kristian OhrNOTEAMdiskvalifisert
Per Ingar HadlandGanddal ILikke startet
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILikke startet
Eivind RothGanddal ILikke startet
Arild SvihusGanddal ILikke startet

Herrer - lang løype

3 790 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Bjerga SundliGanddal IL26:206:56
2Erik LimaGanddal IL27:17+0:577:11
3Tobias RøddeGanddal IL27:22+1:027:13
4Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL28:23+2:037:29
5Joar EilevstjønnGanddal IL28:32+2:127:31
6Trond LamarkGanddal IL29:39+3:197:49
7Per Olav HaarrGanddal IL30:17+3:577:59
8Oddvar TaksdalGanddal IL30:38+4:188:04
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32:11+5:518:29
10Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb35:16+8:569:18
11Jørgen BreivoldGanddal IL35:26+9:069:20
12Henning SundbyGanddal IL38:06+11:4610:03
13Tore SvendsenGanddal IL38:14+11:5410:05
14Ole Kristian TaksdalGanddal IL39:13+12:5310:20
15Andreas Nybak UrdalGanddal IL39:21+13:0110:22
16Knut SkjævelandGanddal IL39:56+13:3610:32
17Tor BrekkenGanddal IL40:19+13:5910:38
18Jakob KarlsenGanddal IL42:32+16:1211:13
19Thomas Barvik MælandGanddal IL45:28+19:0811:59
20Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb46:46+20:2612:20
21Eiliv Bjarne LønningenOtra IL53:10+26:5014:01
Markus Andreas BreivoldGanddal ILdiskvalifisert
Kjell SvihusGanddal ILdiskvalifisert
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILdiskvalifisert
Paul Terje HaarrGanddal ILikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet

Nybegynnerløype

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldGanddal IL26:5017:53
0Liv Gunstensen HaarrGanddal IL50:1433:29
0Karen OrstadGanddal IL26:3517:43
0Liven OrstadGanddal IL43:5529:16
0Inger RothGanddal IL26:1217:28
0Grete Stokke SeljeskogGanddal IL20:1813:32
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL20:1213:28
0Marthe SvendsenGanddal IL18:3412:22
0Alexander Gårseth WatlandGanddal IL24:3716:24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor