Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 3 - Lyngholen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 18 juni 2018

Damer - mellom løype

2 460 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde OhrGanddal IL23:159:27
2Kristin BreivoldGanddal IL23:36+0:219:35
3Toril DahleGanddal IL26:56+3:4110:56
4Gry Stangeland LundeGanddal IL27:06+3:5111:00
5Grete Stokke  SeljeskogGanddal IL27:49+4:3411:18
6Norah BreivoldGanddal IL28:41+5:2611:39
7Mari BremnesGanddal IL38:49+15:3415:46
8Kristin Furre OweGanddal IL48:05+24:5019:32
9Unni Byberg MæstadGanddal IL50:31+27:1620:32

Damer - lang løype

3 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL22:356:53
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL24:05+1:307:20
3Nora SvendsenGanddal IL24:31+1:567:28
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL26:38+4:038:07
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb30:35+8:009:19
6Vibeke LamarkGanddal IL31:04+8:299:28
7Ann Karin TjørhomGanddal IL31:42+9:079:39
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb34:49+12:1410:36
9Mariann SveinsvollGanddal IL35:47+13:1210:54
10Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38:22+15:4711:41

Herrer - mellom løype

2 460 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Barvik MælandGanddal IL21:338:45
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL21:41+0:088:48
3Aksel DommersnesGanddal IL23:26+1:539:31
4Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL25:44+4:1110:27
5Arild SvihusGanddal IL26:50+5:1710:54
6Kristoffer TveitGanddal IL27:48+6:1511:18
7Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL29:23+7:5011:56
8Anders Jess LinjordGanddal IL30:22+8:4912:20
9Marius RøddeGanddal IL32:17+10:4413:07
10Daniel LøiningGanddal IL41:47+20:1416:59
11Peder OrstadGanddal IL53:11+31:3821:37
Arve LundeGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 280 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Bjerga SundliGanddal IL19:285:56
2Per Olav HaarrGanddal IL21:27+1:596:32
3Kristian Frafjord HaarrGanddal IL21:52+2:246:40
4Otte OmdalGanddal IL22:21+2:536:48
5Erik LimaGanddal IL22:37+3:096:53
6Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL23:54+4:267:17
7Oddvar TaksdalGanddal IL24:00+4:327:19
8Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25:51+6:237:52
9Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)26:21+6:538:02
10Tore SvendsenGanddal IL26:22+6:548:02
11Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb27:37+8:098:25
12Bjarne GimreGanddal IL29:34+10:069:00
13Erlend BremnesGanddal IL29:39+10:119:02
14Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30:39+11:119:20
15Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb30:49+11:219:23
16Ove OalandGanddal IL31:35+12:079:37
17Kjell SvihusGanddal IL32:03+12:359:46
18Jakob KarlsenGanddal IL33:10+13:4210:06
19Lars Terje VaalandGanddal IL33:20+13:5210:09
20Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL36:24+16:5611:05
Simon MågeGanddal ILdiskvalifisert
Aart Joakim in't VeldGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Pernille BreivoldGanddal IL11:3813:22
0Karen OrstadGanddal IL21:3124:43
0Liven  OrstadGanddal IL28:0832:20
0Inger RothGanddal IL21:5625:12
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL18:3921:26
0Sverre In't VeldGanddal IL16:3419:02
0Alexander Gårseth WatlandGanddal IL12:3114:23
Noa Sandal-HansenGanddal ILdiskvalifisert
Ida Sandal-HansenGanddal ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor