Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 6, Skeidimila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 6, Skeidimila
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 24 mai 2018

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL33:57
2Sigrid BruemPorsgrunn OL33:59+0:02

D-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK17:49
2Emilie Holtskog-FeremansSkien OK18:43+0:54
3Dea EikedalenPorsgrunn OL1:15:07+57:18

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL48:10
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1:03:14+15:04

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Rita RaastadSkien OKbrutt

D 17-N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari BjaadalOK Skeidi24:38
2Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL1:34:02+1:09:24

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1:12:52

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lenka WestinPorsgrunn OL1:12:47
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL1:16:37+3:50
Janne LarsenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL1:07:28
2Gro PedersenOK Skeidi1:16:40+9:12
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1:28:32+21:04
4Eli SæterdalSkien OK1:30:10+22:42
5Turid BertelsenPorsgrunn OL1:30:12+22:44

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Hanne HerumOK Skeididiskvalifisert

H-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Blu William OplandOK Skeidi13:16
2Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL29:58+16:42

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1:03:11
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1:31:54+28:43
Magnus BrodinPorsgrunn OLbrutt

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL48:29
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1:03:03+14:34

H 17-N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ketil OplandOK Skeidi13:09
2Sigurd HoltskogSkien OK19:18+6:09

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:25:20
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL1:25:21+0:01
3Ole FlaattenOK Skeidi1:32:55+7:35
4Åsmund HasaasOK Skeidi1:40:28+15:08
5Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2:41:38+1:16:18

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål WinbergOK Skeidi45:38
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL47:49+2:11
3Lars Rune LieOK Skeidi48:01+2:23
4Thomas BrodinPorsgrunn OL1:07:10+21:32
5Jesper FlogstadIL Hauken1:07:28+21:50
6Jan Erik TinderholtOK Skeidi1:08:31+22:53
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Per-Gunnar MustadOK Skeidibrutt

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi44:19
2Øyvind FlaattenOK Skeidi45:11+0:52
3Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL45:12+0:53
4Arve GlittumOK Skeidi52:13+7:54
5Jan GatevoldPorsgrunn OL55:55+11:36
6Inge GlittumOK Skeidi56:28+12:09
7Bjørn Richard KirsteSkien OK56:29+12:10
8Morten AndresenOK Skeidi1:16:15+31:56
9Harald OmlandSkien OK1:21:14+36:55
Espen RaastadSkien OKbrutt

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK48:10
2Per FuruheimSkien OK1:06:09+17:59
3Dag KristensenOK Skeidi1:06:11+18:01
4Ole JohanssonPorsgrunn OL1:07:36+19:26
5Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1:32:01+43:51

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Carl Ove BergOK Skeidi1:09:38
2Jakob KløverødPorsgrunn OL1:12:35+2:57
3Kay JørgensenPorsgrunn OL1:17:25+7:47
4Helge FossheimHedrum OL1:24:31+14:53
5Per Øystein AndersenLarvik OK1:42:21+32:43
6Magne KlovningPorsgrunn OL1:56:44+47:06
Egil RonæssPorsgrunn OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor