Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vagleskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Vagleskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 13 juni 2018

H17

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ålgård Orientering 11:06:25
1. Torgeir Nevland21:423+0:1121:423+0:11
2. Lars Sigve Oftedal22:19144:011-2-0:11
3. Ola Magnus Laugaland22:242+2:311:06:25100:00
2Ganddal IL 11:07:27+1:02
1. Arild Aasheim21:31121:311
2. Marjo Liikanen26:034+3:4447:344+3+3:33+3:33
3. Fredrik Omdal19:5311:07:272-2+1:02-2:31
3Stavanger Orienteringsklubb 11:14:57+8:32
1. Harald Kalager21:382+0:0721:382+0:07
2. Stein Arne Olsen24:293+2:1046:073+1+2:06+1:59
3. Espen Karlsen28:504+8:571:14:5730+8:32+6:26
4Ålgård Orientering 21:15:21+8:56
1. Odd Fuglestad23:215+1:5023:215+1:50
2. Ørjan Ravndal22:412+0:2246:022-3+2:01+0:11
3. Bård Skogsholm29:195+9:261:15:214+2+8:56+6:55
5Ganddal IL 21:15:22+8:57
1. Jørgen Breivold23:044+1:3323:044+1:33
2. Lars Helgeland28:335+6:1451:375+1+7:36+6:03
3. Markus Andreas Breivold23:453+3:521:15:2250+8:57+1:21
6Egersund OK 11:31:50+25:25
1. Jørgen Hetland26:126+4:4126:126+4:41
2. Gunnar Petterson29:006+6:4155:1260+11:11+6:30
3. Nils Tore Puntervold36:386+16:451:31:5060+25:25+14:14
NTNUI / Stavanger OK 1diskvalifisert
1. Jonas Klausen Espedaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Kristian Espedaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jonas Klausen Espedaldiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 1diskvalifisert
1. Tom Furlanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ole Morten Thingbødiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kim Richterdiskvalifisertdiskvalifisert

D17

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 11:15:16
1. Janne Tjørhom Aasheim20:15120:151
2. Nora Svendsen22:25142:40100:00
3. Ragnhild Auglænd32:362+8:511:15:16100:00
2Sandnes IL (Rogaland) 21:19:15+3:59
1. Ingrid Omdal30:474+10:3230:474+10:32
2. Helene Omdal24:432+2:1855:303-1+12:50+2:18
3. Sunniva Omdal23:4511:19:152-1+3:59-8:51
3Stavanger Orienteringsklubb 11:21:56+6:40
1. Sara Nystrøm Olsen20:472+0:3220:472+0:32
2. Wenche Margrethe Sæbbø28:123+5:4748:5920+6:19+5:47
3. Tone Cecilie Nystrøm32:573+9:121:21:563+1+6:40+0:21
4Sandnes IL (Rogaland) 11:55:11+39:55
1. Ragnhild Richter28:013+7:4628:013+7:46
2. Bente Fjermestad-Eie40:434+18:181:08:444+1+26:04+18:18
3. Cecilie Hiorth46:274+22:421:55:1140+39:55+13:51
Egersund OK 1diskvalifisert
1. Jane M Hellanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Hilde Hetlanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Julie Puntervolddiskvalifisertdiskvalifisert

H165

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ålgård Orientering 11:30:32
1. Jan Einar Øvremo21:42121:421
2. Raymond B. Pettersen36:35158:17100:00
3. Harry Breiland32:1511:30:32100:00

D165

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 11:45:39
1. Gry Vikhamar Thengs34:27134:271
2. Haldis Glendrange39:0211:13:29100:00
3. Turid Nystrøm32:1011:45:39100:00

D/H 13-16

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 142:04
1. Arne Jacob Nystrøm Olsen13:32113:321
2. Peter Sæbbø15:112+2:3128:432+1+0:31+0:31
3. Sara Nystrøm Olsen13:21142:041-1-0:31
2Ganddal IL 243:46+1:42
1. Anna Taksdal15:325+2:0015:325+2:00
2. Elias Eidsvåg12:40128:121-4-2:00
3. Andreas Nybak Urdal15:344+2:1343:462+1+1:42+1:42
3Sandnes IL (Rogaland) 144:07+2:03
1. Markus Richter14:042+0:3214:042+0:32
2. Andreas Vistnes Myklebost15:283+2:4829:323+1+1:20+0:48
3. Kaja Peikli14:353+1:1444:0730+2:03+0:43
4Egersund OK 152:08+10:04
1. Sindre Skeie Petterson15:224+1:5015:224+1:50
2. Julie M Helland22:585+10:1838:205+1+10:08+8:18
3. Edvin Aakre13:482+0:2752:084-1+10:04-0:04
5Sandnes IL (Rogaland) 256:28+14:24
1. Jone Valdal15:213+1:4915:213+1:49
2. Evelyn Fernandes Nødland17:034+4:2332:244+1+4:12+2:23
3. Omund Thu Landstad24:045+10:4356:285+1+14:24+10:12
6Sandnes IL (Rogaland) 51:30:47+48:43
1. Gustav Levang32:496+19:1732:496+19:17
2. Arnfinn Solheim27:016+14:2159:5060+31:38+12:21
3. Gabriel Årsvoll30:576+17:361:30:4760+48:43+17:05
Ganddal IL 1diskvalifisert
1. Erlend Bremnesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Aksel Dommersnesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Tobias Røddediskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 3diskvalifisert
1. Simon Fjermestad Helgesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Alva Christiansendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Thomas Valdaldiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 4diskvalifisert
1. Jonas Vistnes Myklebostdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kaja Hiorth Myklatundiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ola Wathne Thingbødiskvalifisertdiskvalifisert
Egersund OK 2brutt
1. Christoffer Øen Kvernstuenbruttbrutt
2. Ole Andre Brandsbergbruttbrutt
3. bruttbrutt

D/H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 228:33+-555:33:20
1. Idar Jongenburger10:483+-555:32:4910:483+-555:32:49
2. Tord Øglænd17:451+-555:33:2028:331-2+-555:33:20-0:31
2Ganddal IL 129:09+-555:32:44
1. Norah Breivold10:171+-555:33:2010:171+-555:33:20
2. Marius Rødde18:522+-555:32:1329:092+1+-555:32:44+0:36
3Sandnes IL (Rogaland) 129:33+-555:32:20
1. Mari Richter10:412+-555:32:5610:412+-555:32:56
2. Oda Fjermestad Helgesen18:522+-555:32:1329:333+1+-555:32:20+0:36
Sandnes IL (Rogaland) 3diskvalifisert
1. Magnus Haugdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Erling Molvik Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor