Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 12 juni 2018

4 km - A

4 370 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering59:42+20:5413:39
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1:13:11+34:2316:44
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering53:38+14:5012:16
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering52:26+13:3811:59
Marit KureBodø og Omegn IF Orientering51:37+12:4911:48
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering43:46+4:5810:00
Ivar AanerudBodø og Omegn IF Orientering46:24+7:3610:37
Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering38:488:52
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering49:14+10:2611:15
Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering44:38+5:5010:12
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering41:34+2:469:30
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1:01:14+22:2614:00
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering46:21+7:3310:36
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering52:17+13:2911:57

3 km - B

3 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lisbeth JordbruValnesfjord IL1:07:45+35:4922:35
Magnus KrogstadTverlandet IL37:42+5:4612:34
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering44:00+12:0414:40
Erling PedersenIl Siso41:02+9:0613:40
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering49:49+17:5316:36
Per HøivaagTverlandet IL53:14+21:1817:44
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering57:47+25:5119:15
Andrea NjållaTverlandet IL40:22+8:2613:27
Anne Lise ØiesvoldUkjent42:40+10:4414:13
Ellen ArntzenUkjent43:37+11:4114:32
Endre W NormannTverlandet IL33:34+1:3811:11
Jørgen NjållaTverlandet IL31:5610:38
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering42:01+10:0514:00
Inger Johanne LindahlBodø og Omegn IF Orientering59:01+27:0519:40
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering32:45+0:4910:55
Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering53:50+21:5417:56
Eivind ValleBodø og Omegn IF Orientering41:11+9:1513:43
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering56:53+24:5718:57
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering43:58+12:0214:39
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering41:45+9:4913:55
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering41:38+9:4213:52
Benjamin August VikenTverlandet IL39:01+7:0513:00
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

2 km - C

2 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristin JordbruBodø og Omegn IF Orientering44:18+10:2018:13
Linnea BertheussenTverlandet IL51:22+17:2421:08
Kornelia NjållaTverlandet IL47:13+13:1519:25
Stefan WuotilaUkjent33:5813:58

Nybegynner

1 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Adrian WuotilaUkjent37:05+2:3124:33
Pauline JordbruBodø og Omegn IF Orientering34:3422:53

6 km - A

6 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering52:46+1:588:26
Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1:03:54+13:0610:13
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering50:488:07
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering52:01+1:138:19
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1:12:05+21:1711:32
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1:04:56+14:0810:23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor