Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Km-sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Km-sprint
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: fredag 31 august 2018

N-åpen

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orienteringfullført
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orienteringfullført
Casper Erikstadfullført
Emilian Erikstadfullført
Andrine PettersenBodø og Omegn IF Orienteringfullført

D -10

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristine Holter-NilsenBodø og Omegn IF Orientering27:1822:45
Tamara JoelsenMo OK11:469:48

D 13-14

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering14:237:34
2Sigrid LindMo OK18:19+3:569:38

D 15-16

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering14:207:10
2Ida SolliMo OK15:30+1:107:45

D 17-

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering15:456:50
2Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering17:16+1:317:30
3Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering19:00+3:158:15
4Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering20:53+5:089:04
5Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering25:04+9:1910:53
6Irina Safarova34:27+18:4214:58

D 17-B

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Wikevand NormannTverlandet IL21:5411:31

D 45-

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Doris Stien KaspersenMo OK13:566:58
2Hilde Sofie HansenMo OK14:10+0:147:05
3Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering15:24+1:287:42

D 55-

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL15:417:50
2Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering21:10+5:2910:35
3Eli RingdalenMo OK22:29+6:4811:14
4Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering25:32+9:5112:46
5Liv Petersen-ØverleirMo OK27:39+11:5813:49

D 65-

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elsa HauknesMo OK20:1310:38
2Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering24:39+4:2612:58

H -10

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering11:559:55

H 11-12

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering11:367:44
2Joachim LindMo OK12:51+1:158:34
3Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering14:04+2:289:22

H 13-14

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin August VikenTverlandet IL12:206:29
2Oliver LarsenMo OK14:48+2:287:47

H 15-16

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars-Børge StrømsvikMeløy OK17:097:27
2Per HøivaagTverlandet IL18:37+1:288:05
3Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering19:45+2:368:35
4Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering20:25+3:168:52

H 17-

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering15:455:15
2Magnus Beyer BrattliMo OK16:00+0:155:20
3Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering17:56+2:115:58
4Bjørnar LøvliAsker Skiklubb18:21+2:366:07
5Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering19:57+4:126:39
6Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering21:05+5:207:01
7Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering22:09+6:247:23
8Morten LindMo OK25:26+9:418:28
9Vit Safarov39:43+23:5813:14
10Lars SolliMo OKdiskvalifisert
11Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 17-B

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin KaspersenMo OK18:219:39

H 45-

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering15:376:47
2Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering17:38+2:017:40
3Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering18:33+2:568:03
4Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering19:31+3:548:29
5Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering20:23+4:468:51

H 55-

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar BrattliMo OK15:407:50
2Ingar SolbergOlderskog IL15:55+0:157:57
3Anders KureBodø og Omegn IF Orientering16:48+1:088:24
4Ole Petter RundhaugMo OK17:03+1:238:31
5Jan Kåre VatneMo OK17:14+1:348:37
6Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering23:32+7:5211:46

H 65-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering13:176:38
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering14:42+1:257:21
3Asbjørn PedersenIL Siso18:36+5:199:18
4Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering19:00+5:439:30

H 75-

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering17:119:02
2Erling PedersenIL Siso17:28+0:179:11
3Richard KringhaugValnesfjord IL18:00+0:499:28
4Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering23:15+6:0412:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor