Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 2 mai 2018

A-lang menn

2 730 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Martin ErdalFørde IL18:266:45
2Torbjørn OsFørde IL19:44+1:187:13
3Kristian BråtenFørde IL20:00+1:347:19
4Andreas HaugFørde IL22:03+3:378:04
5Gunnar GytriFørde IL24:29+6:038:58
6Asgeir ÅrdalFørde IL25:02+6:369:10
7Daniel Høyer IversenFørde IL25:14+6:489:14
8Trygve Nummedal OsFørde IL25:16+6:509:15
9Hermann ErdalFørde IL26:07+7:419:33
10Anders Fagerstrøm SlåttenFørde IL27:10+8:449:57
11Martin HegrenesFørde IL27:26+9:0010:02
12Marius DalinFørde IL27:52+9:2610:12
13Kristian ÅrdalFørde IL28:42+10:1610:30
14Jostein FredlyFørde IL28:44+10:1810:31
15Johannes MøgsterNOTEAM30:13+11:4711:04
16Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar30:58+12:3211:20
17Kurt GrønliFørde IL34:01+15:3512:27
18Åsmund BertelsenTambarskjelvar IL37:22+18:5613:41
20Sverre AasenFørde IL42:34+24:0815:35
21Helge ScheiFørde IL42:49+24:2315:41
22Endre ApalsethFørde IL45:24+26:5816:37
22Steffen Sjøvold IgelkjønFørde IL45:24+26:5816:37
Oddvar GjelsvikAskvoll Holmedal ILdiskvalifisert
Torodd OsFørde ILdiskvalifisert

A-lang kvinner

2 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Woll AasenNOTEAM26:139:36
2Julie DalingNOTEAM28:30+2:1710:26
3Dorte GytriFørde IL41:37+15:2415:14

A-kort menn

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegar HoleFørde IL20:5311:36
2Knut Even HoleFørde IL24:48+3:5513:46
3Egil NestandeFørde IL26:53+6:0014:56
5Karl MettenesFørde IL1:21:10+1:00:1745:05

A-kort kvinner

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL19:1310:40
2Anita E. HoleFørde IL27:42+8:2915:23
4Grønli Brita EilertsenFørde IL43:04+23:5123:55

C-løype menn

1 730 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Mallasvik OsFørde IL20:0411:35
2Sivert O KjenesFørde IL21:31+1:2712:26
3Martin Olai SpjutøyFørde IL22:00+1:5612:43
4Elias FinkFørde IL30:45+10:4117:46
5Erlend Husevåg-LobbenFørde IL30:53+10:4917:51
6Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL31:03+10:5917:56
7Jonatan VengenNOTEAM31:05+11:0117:58
8Oscar FinkFørde IL31:36+11:3218:15
9Johan Husevåg-LobbenFørde IL38:51+18:4722:27
10Aron RyggFørde IL38:52+18:4822:27
11Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL41:19+21:1523:52
11Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL41:19+21:1523:52

C-løype kvinner

1 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilde VengenFørde IL31:0717:59
2Marit DyrliFørde IL34:39+3:3220:01
3Maria HoffmannFørde IL35:38+4:3120:35
4Kaja Listheim LøkkebøFørde IL35:42+4:3520:38
5Karoline O KjenesFørde IL35:57+4:5020:46

N-løype menn

1 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Matheo AngedalNOTEAMfullført
Morris S AsheimFørde ILfullført
Johannes AvedalFørde ILfullført
Halvor DyrliNOTEAMfullført
Mats KvellestadNOTEAMfullført
Liam LøkkebøNOTEAMfullført
Luca LøkkebøNOTEAMfullført
Andreas RåheimFørde ILfullført
Even Leknes ÅrdalFørde ILfullført

N-løype kvinner

1 450 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lilah AngedalNOTEAMfullført
Renate AngelskårFørde ILfullført
Sanna S AsheimFørde ILfullført
Nora AvedalFørde ILfullført
Maren BråtenFørde ILfullført
Astrid O KjenesFørde ILfullført
Eiril KlakeggFørde ILfullført
Sol KlakeggFørde ILfullført
Vårin KlakeggFørde ILfullført
Eva LovincicNOTEAMfullført
Madelen LøsetFørde ILfullført
Astrid ScheiNOTEAMfullført
Mathilde  SundeFørde ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor