Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Movika

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Movika
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 11 april 2018

A-lang menn

3 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas HaugFørde IL38:5010:13
2Torbjørn OsFørde IL39:55+1:0510:30
3Gunnar GytriFørde IL43:28+4:3811:26
4Kristian BråtenFørde IL48:51+10:0112:51
5Sindre HoffFørde IL58:02+19:1215:16
6Yngve ÅrdalFørde IL1:02:31+23:4116:27
7Jostein FredlyFørde IL1:04:15+25:2516:54
8Johan MagerøyFørde IL1:10:30+31:4018:33
10Daniel Høyer IversenFørde IL1:13:58+35:0819:27 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Lars Jørgen LeknesFørde IL1:21:09+42:1921:21
Asgeir ÅrdalFørde ILdiskvalifisert

A-lang kvinner

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
9Tine Hjelseth LarsenFørde IL1:13:5419:26

A-kort menn

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Nummedal OsFørde IL33:5714:08
2Vegar HoleFørde IL38:59+5:0216:14
3Marius DalinFørde IL46:48+12:5119:30
4Egil NestandeFørde IL58:27+24:3024:21
5Jokim NordvikFørde IL1:04:29+30:3226:52
6Håkon GrønlidFørde IL1:09:41+35:4429:02
7Sverre AasenFørde IL1:26:58+53:0136:14
8Fredrik HaugsbøFørde IL1:55:53+1:21:5648:17

A-kort kvinner

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja HoleFørde IL36:3415:14
2Anita HoleFørde IL49:42+13:0820:42
Metha LidaFørde ILdiskvalifisert

C-løype menn

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL17:2110:12
2Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL20:05+2:4411:48
3Anders Mallasvik OsFørde IL21:45+4:2412:47
4Sivert O KjenesFørde IL35:09+17:4820:40
4Martin Olai SpjutøyFørde IL35:09+17:4820:40
6Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL38:20+20:5922:32
7Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL38:23+21:0222:34
8Karl MettenesFørde IL1:15:34+58:1344:27

C-løype kvinner

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margunn GryteFørde IL21:5312:52
2Sol KlakeggFørde IL35:35+13:4220:55
3Karoline O KjenesFørde IL35:40+13:4720:58
Maren Vinjevoll ÅrdalFørde ILdiskvalifisert

N-løype menn

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Morris S AsheimFørde IL34:0124:17
Jørgen  KorsøenFørde IL37:3026:47

N-løype kvinner

1 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sanna S AsheimFørde IL32:0922:57
Sigrid HaugFørde IL26:3719:00
Dea Eilertsen HildingFørde IL23:2216:41
Astrid O KjenesFørde IL31:2722:27
Eiril KlakeggFørde IL31:4022:37
Ann Kristin KusslidFørde IL42:4530:32
Elisabeth KusslidFørde IL27:5919:59
Eva LovincicFørde IL31:4822:42
Tilie Kalstad NesthunFørde IL23:1216:34
Lena StrandJølster IL26:4419:05
Mathilde J SundeFørde IL24:4617:41
Julie VeråsFørde IL24:0217:10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor