Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen 4 Lindøy (WOD)
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 29 mai 2018

H Lang

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering34:109:45
2Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering39:12+5:0211:12
3Einar MartinsenVikebygd IL40:51+6:4111:40
4Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering44:46+10:3612:47
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering48:24+14:1413:49

H Mellom

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering45:2517:28
2Sigved GramstadHaugesund IL Orientering46:07+0:4217:44
3Frode NystedHaugesund IL Orientering46:42+1:1717:57
4Arne StakkestadHaugesund IL Orientering47:48+2:2318:23
5Kjetil FiskåSveio OL - Orientering48:56+3:3118:49
6Victor RingdalHaugesund IL Orientering1:10:45+25:2027:12
Ivar KvaleHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringbrutt

D Mellom

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL40:0215:23
2Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering46:25+6:2317:51
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering54:11+14:0920:50
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering54:14+14:1220:51
5Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orientering1:05:09+25:0725:03
6Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering1:05:21+25:1925:08
7Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering1:10:43+30:4127:11
8Marte Engesli LysakerHaugesund IL Orientering1:13:31+33:2928:16
Vilde Stueland NystedHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 17-K

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering48:1721:56
Vegard EngesliHaugesund IL Orienteringbrutt

D 17-K

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering32:0814:36
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Kort

800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Markus AmdalHaugesund IL Orientering20:5526:08
0Jon Anders AnfindsenHaugesund IL Orientering20:10+-0:4525:12
0Rolf BørsethHaugesund IL Orientering6:27+-14:288:03
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering17:45+-3:1022:11
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering27:17+6:2234:06
0Berit HaglandHaugesund IL Orientering10:49+-10:0613:31
0Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering20:15+-0:4025:18
0Lukas LarsenHaugesund IL Orientering27:25+6:3034:16
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering22:41+1:4628:21
0Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orientering1:04:44+43:491:20:55
0Mia ReinhardtHaugesund IL Orientering10:35+-10:2013:13
0Mona R. SuhrHaugesund IL Orientering27:02+6:0733:47
0Filip SveenHaugesund IL Orientering20:18+-0:3725:22
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering27:01+6:0633:46
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering27:29+6:3434:21
Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Lang

1 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Berit HaglandHaugesund IL Orientering20:31+7:5617:05
0Rolf BørsethHaugesund IL Orientering12:3510:29
0Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orientering11:57+-0:389:57
0Emil EngesliHaugesund IL Orientering34:01+21:2628:20
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering24:30+11:5520:25
0Madli HjermannHaugesund IL Orientering15:36+3:0113:00
0Magnus KleivelandHaugesund IL Orientering34:04+21:2928:23
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering29:14+16:3924:21
0Mia ReinhardtHaugesund IL Orientering11:49+-0:469:50
Even EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Arne GramstadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Aleksander HoffHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor